kako ste svarili dendu

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Kako podnosite kosarkaske komentatore s nase drzavne televizije?
Seca li se neko dobrosava gajica, znam puno ljudi koji su gledali neme prenose utakmica zbog njega.
Denda mi odavno ide na zivce,ali mislim da je dijamantska lopta kap koja je prelila casu. Od sad cu gasiti ton kad njega cujem.
I ona plejada drugih su teski smaraci.Jedino je Sarenac koliko toliko podnosljiv.
A po vama?
 
Po meni je bilo ok.Samo me je nervirao kada je Songajlu prozvao Songaila.Inace nemam nista protiv bilo kog komentatora jedino kad slusam Predraga Strajnica pomislim da sam u pozoristu! :roll: Kao usporen snimak!Ton cu svakako utisati kad budem gledala Srbija Crna Gora - Amerika jer ne mogu da slusam muziku koja ce ici u pozadini a koja inace prati sve utakmice u NBA ! To mi bas ide na zivce! :twisted:
 
Ja obozavam Sarenca 8) 8) ,on je najsrcaniji u prenosu tekmi,kad ga slusas sav se najezis :shock:
secam se kad smo pobedili Argentinu u Indijanopolisu kad je vikao: ,,GOTOVO,SVE JE GOTOVO!!!!!!!!! :o :o :o :o
Kad cemo ponovo cuti takav vrisak :P uzbudjenja? :cry:
 
Sportska redakcija i direktor drzavne TV su zreli za menjanje.Komentatori kao sto je Sarenac sa puno emocija, znanja i profesionalizma i mladi ljudi su nam potrebni da se ne bi ovakva manifestacija kao sto je olimpijada pretvorile u uspavanke.Predlazem da pogledaju kako to rade kolege sa HRT-a, i nauce nesto, nazalost
 
berkobor:
Sportska redakcija i direktor drzavne TV su zreli za menjanje.Komentatori kao sto je Sarenac sa puno emocija, znanja i profesionalizma i mladi ljudi su nam potrebni da se ne bi ovakva manifestacija kao sto je olimpijada pretvorile u uspavanke.Predlazem da pogledaju kako to rade kolege sa HRT-a, i nauce nesto, nazalost

не да умеју да удаве, него аааааргх
друго, тотално су неспремни
кораћ пре неки дан најављује неку пливачку трку, упљувао се јадан, "... и у осмој стази тај и тај.... а не, ипак, извињавам се.... ", оно сасвим друга трка...
кад ми каже "...не,не, ипак..." доста ми је свега
кораћ2, сваки други пут каже Југославија (искрено, мислим да то намерно ради)

денда је против аргентине 20 пута рекао "неће ваљда", (иначе свака је хтела, али то није битно)

денда: "нема коша има изгубљене лопте"
.
.
.
и тако даље, у недоглед

све преносе, које могу, гледам на ХРТ
Борис Мутић, најбољи спортски коментатор којег сам ја икад слушао, барем најстручнији, без разлике који спорт коментарише


о фудбалским коментаторима нећу да трошим речи,

изузећу једино оног са трећег канала, заборавио сам му име и Стојановића са БК.....
 
Ma najjači su Aca Stojanović, Milan Bošković i Neša Višković. Peđa Jurišević i Zvonko Mihajlovski mi idu na živce. Neša Stefanović je interesantan tip. Peđa Strajić nije nesto interesantan, osim kad prenosi rukomet. Andrijašević i Kovinjalo su odlični. Milojko Pantić još nije za staro gvožđe. Šarenac ga nešto nema u zadnje vreme, inače odličan je.
Kad je Denda u pitanju, nemam nikakav komentar za njega. Samo mogao bi manje da greši kod imena nekih igrača, a i utakmica nije nešto zanimljiva uz njega.
Ali ono "GOOOOOOOOOLLLLLL!!!! LJUDI MOJIIIIIII, DAL JE OVO MOGUĆEEEEEEEEEEEE!!!!! LUDNICAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!" se ne zaboravlja.
 
Detroit:
Ma najjači su Aca Stojanović, Milan Bošković i Neša Višković. Peđa Jurišević i Zvonko Mihajlovski mi idu na živce. Neša Stefanović je interesantan tip. Peđa Strajić nije nesto interesantan, osim kad prenosi rukomet. Andrijašević i Kovinjalo su odlični. Milojko Pantić još nije za staro gvožđe. Šarenac ga nešto nema u zadnje vreme, inače odličan je.
Kad je Denda u pitanju, nemam nikakav komentar za njega. Samo mogao bi manje da greši kod imena nekih igrača, a i utakmica nije nešto zanimljiva uz njega.
Ali ono "GOOOOOOOOOLLLLLL!!!! LJUDI MOJIIIIIII, DAL JE OVO MOGUĆEEEEEEEEEEEE!!!!! LUDNICAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!" se ne zaboravlja.

da, Višković
ali, brate, "Kovinjalo je odličan"?! :shock: :shock: :? :o
mislim da si pogrešio čoveka...
 

Back
Top