Politicki forumi u funkciji politicke promocije politicara i partija u Srbiji !?

Najaktivnija politicka stranka na politickim forumima je :

  • DS

  • SRS

  • SNS

  • DSS

  • SPS

  • G 17

  • LDP

  • NS

  • JS

  • LSDV


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
U Srbiji je kao i svuda u svetu,sve veci broj korisnika racunara i naravno interneta ! Samim tim povecava se i broj posetioca na raznoraznim sajtovima pa i na onim koji u svom sadrzaju imaju politicke forume !

Politicki marketing je jedna od najvaznijih karika za promociju svake stranke,a inetrnet je daleko najjeftinije i najbrze sredstvo za to !

Sta mislite u kolikoj meri i koja najvise od srpskih politickih stranaka koristi internet i politicke forume za svoju promociju,velicanje svojih stavova,napadanje i pljuvanje po politickim protivnicima,vrbovanje novih clanova itd.,itd. ... !?

Da li partijski aktivisti dobijaju odredjene zadatke po pitanju delovanja na forumima ili nastupaju samoinicijativno ?

I mozda najzanimljivije pitanje...Da li neko iz partijskog vrha pa i sam predsednik partije u slobodnom vremenu ponekad svrati na neki od politickih foruma da bi procitao sta se na njima pise i ne samo to...da li mozda neko od njih uzima cak i ucesce u diskusijama,registrovan pod nekim levim nikom kao na primer...MuskoSamBre...i sl.

Na kraju,krajeva i oni su ljudi od krvi i mesa,internet i politicke forume sigurno posecuje vecina njihovih supruga i jos vise njihova deca pa i oni verovatno pomalo politicare u prilog glave porodice !

Znaci,ko je po vama najaktivniji i najuspesniji po tim pitanjima !?
 
Pa ovde imaš malih poslušnika koliko hoćeš.Malo malo pa ti neko skače u oči uprkos činjenicama i dedukciji.

Jes bre Misoni...to kao da im je mozak ispran i kao da su izprogramirani...kakve crne cinjenice,ne priznaju oni nista,slepo slede partijsku liniju i trude se da izvrse domaci zadatak !

Ja sam stekao utisak da su najagilniji i najposlusniji ovi iz LDP i LSDV mada za njima ni malo ne zaostaju ovi iz DS a SNS se trudi da ih prati u korak ...sta ti mislis ?
 
Ima ih sigurno... clanova, aktivista, simpatizera... Placenih i besplatnih ;)

A ko je najaktivniji? Ko to zna...

Mozda je udeo aktivnih u clanstvu najjaci kod LDP, jer imaju najmladje biracko telo... A svakako na najaktivnije ukupno pretenduju najbrojnije stranke... DS, DSS, SNS, SRS... SPS je mozda najmanje aktivan - najstarije i vrlo malo internetsko biracko telo.
 
Jes bre Misoni...to kao da im je mozak ispran i kao da su izprogramirani...kakve crne cinjenice,ne priznaju oni nista,slepo slede partijsku liniju i trude se da izvrse domaci zadatak !

Ja sam stekao utisak da su najagilniji i najposlusniji ovi iz LDP i LSDV mada za njima ni malo ne zaostaju ovi iz DS a SNS se trudi da ih prati u korak ...sta ti mislis ?
Dobro se primetio.Ponašaju se kao slučajevi za hospitalizaciju,ništa ne pomažu činjenice i zaključci koji slede iz njih.
 
Jes bre Misoni...to kao da im je mozak ispran i kao da su izprogramirani...kakve crne cinjenice,ne priznaju oni nista,slepo slede partijsku liniju i trude se da izvrse domaci zadatak !

Ja sam stekao utisak da su najagilniji i najposlusniji ovi iz LDP i LSDV mada za njima ni malo ne zaostaju ovi iz DS a SNS se trudi da ih prati u korak ...sta ti mislis ?

Ah, pa nemojmo SRS da zaboravimo... tamo je lik i delo Seselja nedodirljiv pojam :per:
Oni na prvo mesto, pa ostali kako se snadju :whistling:
 
Ima ih sigurno... clanova, aktivista, simpatizera... Placenih i besplatnih ;)

A ko je najaktivniji? Ko to zna...

Mozda je udeo aktivnih u clanstvu najjaci kod LDP, jer imaju najmladje biracko telo... A svakako na najaktivnije ukupno pretenduju najbrojnije stranke... DS, DSS, SNS, SRS... SPS je mozda najmanje aktivan - najstarije i vrlo malo internetsko biracko telo.

Pa i ja sam stekao isti utisak za LDP-ovce ali sam stekao i utisak da su oni daleko najslabiji sa cinjenicama,da jako malo znaju i da su najvise izmanipulisani od partijske vrhuske !

A sto se tice SPS,mislim da polako shvataju znacaj interneta i politickih foruma pa ce u buducnosti sigurno biti agilniji ! Ima kod njih dosta penzionera i to sa velikim iskustvom i sasvim solidnim znanjem i poznavanjem istorijskih cinjenica a uz to imaju i slobodnog vremena na pretek ! Poklonice nekolicini njih Ivica racunar i obezbedice im dobru konekciju pa kad navale ima sve da prsti od njihovog pisanja :D
 
Pa i ja sam stekao isti utisak za LDP-ovce ali sam stekao i utisak da su oni daleko najslabiji sa cinjenicama,da jako malo znaju i da su najvise izmanipulisani od partijske vrhuske !

A sto se tice SPS,mislim da polako shvataju znacaj interneta i politickih foruma pa ce u buducnosti sigurno biti agilniji ! Ima kod njih dosta penzionera i to sa velikim iskustvom i sasvim solidnim znanjem i poznavanjem istorijskih cinjenica a uz to imaju i slobodnog vremena na pretek ! Poklonice nekolicini njih Ivica racunar i obezbedice im dobru konekciju pa kad navale ima sve da prsti od njihovog pisanja :D

Mada, ima previse onih koji ce da ulete "klizecim startom sa obe noge", pre nego sto razumeju sta onaj drugi govori...
 
Ah, pa nemojmo SRS da zaboravimo... tamo je lik i delo Seselja nedodirljiv pojam :per:
Oni na prvo mesto, pa ostali kako se snadju :whistling:

Ma nisu oni (bar po meni) bas toliko aktivni na forumima...mozda Pop-Lazicka i Jovanovicka s vremena na vreme raspale po nekom iz SNS,mada moram da priznam da imaju potencijal i da su im ono dvoje pilica poprilicno elokventni i dobri govornici a imaju i solidno znanje !
 
Kad pomenu LDP,danas videh na setalistu kod sportskog centra ''Milan Gale Muskatirovic'',Cedicu!!!

Sinko,petorica u pratnji,toj dzukeli narkomanskoj otvaraju vrata one gorile sto ga obezbedjuju,izlazi Ceda prasak iz Audija A8,sav nalickan,i dzip pride u pratnji!!!

******,ovakve propale drzave,nema na svetu,pih!!!

Ali to klincima iz LDP imponuje i sanjaju da i oni jednog dana postanu Ceda ! Aj sad deca ko deca ali kako da razumem one starije od recimo 30-35 godina koji su u LDP pronasli sebe !
 
ЛДП, НВО а потом ЛСВ и остале телетабистичке форме партиских војника
тек тада долазе ових пар "великих" ДС .СРС,СНС,ДСС СПС
али у мно мање агресивној форми
Њихово легитимно право ако верују у то што пишу међутим мишљења сам да сем оних горе испраномозгих ви доле баш и не верују у то што пишу
 

Back
Top