Koliko online zechica /zekana ste priveli (turili u veru)

Koliko zena / muskaraca ste imali iz virtuelnog u realnom svetu?


  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
Da li mislite da su online "poznanstva" (sheme i kombinacije) preneshena u stvaran svet neshto loshe i asocijalno? Plashite li se da se skontate preko facebook / myspace / foruma i tome slichno i pronalazite nove ljubavi iskljucivo preko druga / drugarice ili po kafanama?

.....po kafanama samo ,kad vidim kakva je pijana nishta vishe me ne moze posle razocharati ,prvo najgoru stvar a onda idemo u sretno jutro ................;)
 
Da li mislite da su online "poznanstva" (sheme i kombinacije) preneshena u stvaran svet neshto loshe i asocijalno? Plashite li se da se skontate preko facebook / myspace / foruma i tome slichno i pronalazite nove ljubavi iskljucivo preko druga / drugarice ili po kafanama?

Nema cega da se plasim, jednostavno ne zelim da trazim nekoga na internetu kada svakodnevno stupam u kontakt sa raznim ljudima...
 
Da li mislite da su online "poznanstva" (sheme i kombinacije) preneshena u stvaran svet neshto loshe i asocijalno? Plashite li se da se skontate preko facebook / myspace / foruma i tome slichno i pronalazite nove ljubavi iskljucivo preko druga / drugarice ili po kafanama?

mislim da želim da te upoznam :per:
mislim da su internet poznanstva samo poštapalica za ljude koji su usamljeni u pm ili nemaju dovoljno ljudi oko sebe.. u bilo kom smislu, ja i da hoću nemam vremena (a ni neke želje) jer imam dosta ljudi koje ni ne stižem da vidim a zaista su mi dragi .. ali lepo je da se ljudi i ovako spajaju i sexualno i druželjubivo, podržavam ovu Fortunu onlajn :ok: samo napred razmenjujte slike i tečnosti i fotone i sate na netu... to je bre život to nije reklama... koka kola malboro suzuki :dash:
 
mislim da želim da te upoznam :per:
mislim da su internet poznanstva samo poštapalica za ljude koji su usamljeni u pm ili nemaju dovoljno ljudi oko sebe.. u bilo kom smislu, ja i da hoću nemam vremena (a ni neke želje) jer imam dosta ljudi koje ni ne stižem da vidim a zaista su mi dragi .. ali lepo je da se ljudi i ovako spajaju i sexualno i druželjubivo, podržavam ovu Fortunu onlajn :ok: samo napred razmenjujte slike i tečnosti i fotone i sate na netu... to je bre život to nije reklama... koka kola malboro suzuki :dash:

lol :rumenko:

to je rpedrasuda mislim ima i toga ali na zapadu "dalekom" i istoku (isto dalekom) je to to, mislim cvetaju dating sajtovi ljudi placaju da vide profile drugih ljudi da se kontaju i tako

mislim da ni kod nas nije daleko od toga ako nemash facebook ne kontaju te ozbiljno oko muvanja :mrgreen:

pa se tu spoji lepo i korisno pogotovo za dosadne kancelarijske poslove :per:


shteta :neutral:
 
:zcepanje:
Ja to pecanje posmatram sa pozicije somine, uronio sam i zakačio se za udicu. Batrgam se nekako umočen, nisam na suvom. Pitanje je samo šta će se desiti dalje, da li ću se sam otkačiti sa udice i otplivati, ili će me otkačiti sa udice i ostaviti na suvom... :D

ako ti pushta najlon vuci koliko mozes mozda je okrenes iz camca da okvasi pribor :cool:
 
Da li mislite da su online "poznanstva" (sheme i kombinacije) preneshena u stvaran svet neshto loshe i asocijalno? Plashite li se da se skontate preko facebook / myspace / foruma i tome slichno i pronalazite nove ljubavi iskljucivo preko druga / drugarice ili po kafanama?

ma jok...taman posla...
...novo vreme, novi načini komunikacije i susretanja ljudi...:super:
...ne se bavimo time...
 

Back
Top