Zasluzuje li novu sansu?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
imala sam 2 mnogo jake drugarice iz odeljenja,kad se jedna nesto zezne,odem kod 2. i ona mi objasni u cemu je stvar...jedna mi je bila kao sestra ,druga mi je bila jaka i crvtsta a bogme i pouzdana...Pocetkom ove god sam se smuvala sa deckom i one su od tada....promenile su se!Jaka me je ogovarala da sam laka riba i da me decko vara(s njom sam zavrsila),a kao-seja je postala hladnija,Nekada smo bile sve ok.,medjutim sada sam ja centar ismejavanja. Da li nase drugarstvo zasluzuje opstanak?
 
To je ocit primer da ti te tvoje drugarice u stvari nisu dobre drugarice.Postale su ljubomorne(mogu samo da zamislim kakav je taj decko u koga si se zaljubila cim su se te na zovi drugarice tako okrenule protiv tebe).U svakom slucaju ako su ti te drugarice tako zajedljive onda ih slobodno otpisi.Takve ti ne trebaju koje ce da budu ljubomorne svaki put kad se zaljubis. :wink:
 
Dal' je moguce?
Posle svega toga sto prodje sa njima ti pitas da li da pokusas da odrzis to prijateljstvo....
Ako to i uradis ti nisi normalna.
Meni su uvek i uvek ce i biti prijatelji iznad tih teen veza koje se uglavnom zavrsavaju posle par meseci (mada nije obavezno).
Za neke ozbiljnije veze opet se moze naci kompromis, naravno ljude koji su mi u zivotu znacili nikada ne zaboravljam.
Ali to sto su ti drugarice priredile je neoprostivo.
Rado bih ti sad ispricao jednu moju skorasnju situaciju, ali me zaista mrzi da kuckam umorih se ceo dan.
 
hmmm...u tom periodu (tu negde 8 razred,1,2 god srednje) se sve iskristalise sto se tice drustva...
Bar se meni tako cini...Tad se vidi ko je kakav ,ko ce gde s kim,kako i zasto...tako je bar slucaj u mom okruzenju :oops:
 
To i ja mislim...ali ne skontajte me pogresno!!!Nisam ja neka jadnica koja nema s kim pa da spasim...nije to slucaj :wink: prosto...ne znam ni sama,ipak smo bile jake...popricacu s njom,iako znam da nece biti kao nekad(100 % poverenja) :? :evil: :x
 
joGooOOD:
To i ja mislim...ali ne skontajte me pogresno!!!Nisam ja neka jadnica koja nema s kim pa da spasim...nije to slucaj :wink: prosto...ne znam ni sama,ipak smo bile jake...popricacu s njom,iako znam da nece biti kao nekad(100 % poverenja) :? :evil: :x
Nisi jadnica, to razumem, ali da li ti razumes da je mnogo tesko steci pravog prijatelja? Takvi se preko noci ne nalaze.
Imam i ja drustva na izvoz, ali the best friend je the best friend, a te 'drugarice' ti to definitivno nisu.
Vi mozete ostati drugarice, ali kao sto rece vise nece biti kao nekad, a i postepeno cete se sve manje i manje vidjati...
 
Shinoda:
hmmm...u tom periodu (tu negde 8 razred,1,2 god srednje) se sve iskristalise sto se tice drustva...
Bar se meni tako cini...Tad se vidi ko je kakav ,ko ce gde s kim,kako i zasto...tako je bar slucaj u mom okruzenju :oops:
pa tada se ljudi menjaju.. deca.. doduse danas gledam to se i ranije desava.. mislim pocinju devojcice da imaju decka pa su druge ljubomorne i tako u krug.. ma.. ja najvise volim ekskurzije tamo se vidi ko je kakav.. ili da sa drustvom odem negde, kao napr na more or something.. tad se najbolje vidi ko je kakav.. no to nije tema :oops:
Shinoda:
hmmm...u tom periodu (tu negde 8 razred,1,2 god srednje) se sve iskristalise sto se tice drustva...
Bar se meni tako cini...Tad se vidi ko je kakav ,ko ce gde s kim,kako i zasto...tako je bar slucaj u mom okruzenju :oops:
pa tada se ljudi menjaju.. deca.. doduse danas gledam to se i ranije desava.. mislim pocinju devojcice da imaju decka pa su druge ljubomorne i tako u krug.. ma.. ja najvise volim ekskurzije tamo se vidi ko je kakav.. ili da sa drustvom odem negde, kao napr na more or something.. tad se najbolje vidi ko je kakav.. no to nije tema :oops:
 

Back
Top