KAD MUSHKARAC POSTAJE MUSHKARAC

Rekla si "napaljen,glupavi klinac":).Samopouzdanje im omogucava da se tako ne ponasaju jer su svesni sebe.Onaj ko jos uvek nije shvatio svoje vrednosti ponasa se "napaljeno i glupavo" jer time kompenzuje svoju nesigurnost.
Sa 23 godine moj muz je imao dva sina tako da mogu ocekivati da se neko tih godina ponasa zrelo.
 
Poslednja izmena:
i prestaje da bude napaljeni,glupavi klinac. Bash me zanima! :)

Postoji procenat odraslih 'klinaca' kojih zena uspe smiriti da postanu 'muskarci',
problem je u tome sto takav muskarac postane u istom trenu zeni apsolutno nezanimljiv,
jer je to isto zena koja nikad da postane odrasla zena vec beznadezno ostaje napaljena, zaludjena i naivna klinka ;)

Salu na stranu, muske emocije sazrevaju negde posle 26-30te godine,
a za izmeriti zensku zrelosnu dob, duplirajte ove brojeve :D
 
Postoje muskarci koji nikad ne odrastu.
Postoje muskarci koji nikad ne odrastu, ali se to javlja kao posledica jedne druge stvari , a ne detinjastog.
Postoje muskarci koji odrastu pa imaju problem sa neodraslim tatinim kcerima (nisu razmazene).
A postoje i odrasli muskarci, koji bas i nisu omiljeni na balkanu....A zasto , ima puno razloga, ali nisu za javnu upotrebu u fem orjentisanom javnom prostoru...
 
Postoje muskarci koji nikad ne odrastu.
Postoje muskarci koji nikad ne odrastu, ali se to javlja kao posledica jedne druge stvari , a ne detinjastog.
Postoje muskarci koji odrastu pa imaju problem sa neodraslim tatinim kcerima (nisu razmazene).
A postoje i odrasli muskarci, koji bas i nisu omiljeni na balkanu....A zasto , ima puno razloga, ali nisu za javnu upotrebu u fem orjentisanom javnom prostoru...

Istina. Ajde navedi te razloge,ja mozhda delom zastupam neke feministichke stavove,ne neshto preterano ali ne dozvoljavam omalovazhavanje zhena i ne priznajem orgijanje mushkaraca.
 

Back
Top