NIKADA...

brineta

Početnik
Poruka
3
...ne oprastajte prevaru jer kad to uradite onda se on ponasa kao zivotinja i za*ebava vas kad god stigne posto se is3puje da ne mozete bez njega!
Ono sto sam ja shvatila iz svog 'oprostaja' jeste
1. da me NE VOLI koliko god tvrdio suprotno - jer da me voli ne bi ni je*ao drugu!
2. NE ZASLUZUJE da mu oprostim nego zasluzuje da ga sutnem, da crkne...

Izvinjavam se sto sam 'malo' kivna, :) ali izigravam budalu pola godine, TRUDIM se da oprostim ali jednom skot - uvek skot.
I tu nema dileme koliko god on divan (nekada) bio.

Ostavila sam ga konacno (citaj: smogla snage) i on hoce da crkne ali... to je i zasluzio...
 
hold your horses brineta, a vi ostale forumasice ajde primirite se malo.
Zamolio bih moderatora da suzbije ovu temu i ubuduce ne dozvoli ovakve izlive mrznje protiv muskog pola.
Is that clear?
hvala
 
brineta:
S_K_V_O:
Nemoj da se ljutis,al' meni se cini da ti crkavas od muke...
Al' bice bolje,vazno je da znas sta hoces...

DA! CRKAVAM od muke ali samo zato sto sam pola godine bila jadnica i slabic i nisam imala herca da odem... :)
A sada... Sada sam tako ... super ... :)
I to ti dovori...shta?
Nikad, nikad, nikad ne idi protiv sebe:).

Pozdravljam revolucionarne poteze. I nemo' sad da crkavash ,nema potrebe, postupila si onako kako ti je savest i tvoje ja nalagalo....
 
random_cloud_form:
hold your horses brineta, a vi ostale forumasice ajde primirite se malo.
Zamolio bih moderatora da suzbije ovu temu i ubuduce ne dozvoli ovakve izlive mrznje protiv muskog pola.
Is that clear?
hvala


ti ako ne razlikujes mrznju prema muskom polu od trenutne uzrujanosti zbog necega sto je vecina zena proslo i sto nije ni malo prijatno, (citaj bolno je sta sve neki skotovi rade devojkama).
I da, treba da crknu skotovi, a ti ako si se prepoznao u svemu ovome o cemu smo mi pricale (citaj ako si skot), jeb ga... onda , bas mi je zao
 
random_cloud_form:
hold your horses brineta, a vi ostale forumasice ajde primirite se malo.
Zamolio bih moderatora da suzbije ovu temu i ubuduce ne dozvoli ovakve izlive mrznje protiv muskog pola.
Is that clear?
hvala

Mrznja prema muskarcima? Daleko bilo... :)
pa ja obozavam muskarce... :) Cak i ovog svog ne mrzim, pa to je neko koga sam volela najvise na svetu 4 godine, neko za koga je trebalo da se udam. :)
Kako bih mogla da ga mrzim? :)
To sto je on prokockao sve (i bio dovoljno glup da mi kaze sam) to je druga stvar...
A ja znam da cu ja naci svog savrsenog muskarca... :)
 
brineta:
...ne oprastajte prevaru jer kad to uradite onda se on ponasa kao zivotinja i za*ebava vas kad god stigne posto se is3puje da ne mozete bez njega!
Ono sto sam ja shvatila iz svog 'oprostaja' jeste
1. da me NE VOLI koliko god tvrdio suprotno - jer da me voli ne bi ni je*ao drugu!
2. NE ZASLUZUJE da mu oprostim nego zasluzuje da ga sutnem, da crkne...

Izvinjavam se sto sam 'malo' kivna, :) ali izigravam budalu pola godine, TRUDIM se da oprostim ali jednom skot - uvek skot.
I tu nema dileme koliko god on divan (nekada) bio.

Ostavila sam ga konacno (citaj: smogla snage) i on hoce da crkne ali... to je i zasluzio...
Potpuno si u pravu! Što da te gad nervira?
 

Back
Top