studije u Beču ? :=))

Legal_action18

Početnik
Poruka
5
pozzz svima , eo ovako kao novi chlan objavio sam i novu temu , mislim mozda vec i nie nova ali zelim da se informisem o tome koji sve fakulteti imaju u Beču tacnie ciljam na medicinski tj.kako funkcionishe njihov rezim itd. pa eto tata me odlucio tamo poslati naravno uz moju volju pa me zanima dali je bolje da kod nas upisem bilo sta pa da se tamo prebacim ili direktno da tamo polazem prijemni? hmm prvenstveno bi cuo misljnja od onih koji tamo studiraju :D :roll: unaprijed hfala ^^:hvala:
 
Moj najbolji drug je predao papire za Bech,i primili su ga,..On je ovde polozio prijemni i posle slao neku papirologiju { ako hoces pitacu ga tacno shta pa cu ti reci } njima,cekao odgovor i...:) Ucice godinu dana nemacki, i tek sledece godine mu pocinju studije. Nije nemoguce, itekako je izvodljivo,ako imas mogucnosti, samo napred ;)
 
A kako stoje stvari sa umetnickim fakultetima,akademijama.. tamo.....??? Tacnije me zanima slikarstvo....uslovi prilikom upisa nakon zavrsene srednje, ili eventualno neka prebacivanja nakon prve godine beogradske akademije..... ??? Da li u pocetku moze engleski....itd??? pa...pomozite mi ... :)
 

Back
Top