Koliko ima neudatih i neozenjenih u Srbiji od 25 do 4o godina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
6.359
Mladi u vecem delu Evrope pa i u Srbiji se tesko odlucuju da zasnuju brak.
Problem je vrlo znacajan za zemlju te bi bilo dobro da se kroz raspravu daju odgovori na neka pitanja stim sto ovog puta treba sve to posmatrati iz ugla devojaka.
Koliko otprilike ima ukupno takvih osoba?
Da li su imale ponude za brak?
Da li je tacno da se pretezno traze momci dobrog imovnog stanja a ^glupi^?
Koliko devojaka iz grada je spremno da se uda za dobre momke iz sela?
Moguce je da neko raspolaze podacima o istrazivanjima koja su vrsena u vezi ove teme pa bi bilo dobro da nas upozna sa nalazima strucnjaka!
 
Mladi u vecem delu Evrope pa i u Srbiji se tesko odlucuju da zasnuju brak.
Problem je vrlo znacajan za zemlju te bi bilo dobro da se kroz raspravu daju odgovori na neka pitanja stim sto ovog puta treba sve to posmatrati iz ugla devojaka.
Koliko otprilike ima ukupno takvih osoba?
Da li su imale ponude za brak?
Da li je tacno da se pretezno traze momci dobrog imovnog stanja a ^glupi^?
Koliko devojaka iz grada je spremno da se uda za dobre momke iz sela?
Moguce je da neko raspolaze podacima o istrazivanjima koja su vrsena u vezi ove teme pa bi bilo dobro da nas upozna sa nalazima strucnjaka!

Normalno.
Jok,traze se pametni a siomasni :hahaha:
0.
 
Imaš oglase lične prirode, jer je nemoguće da je i za tvoj problem kriv Tadić.


Nije....nije.... sam bota..... vec i dinkic..... zajedno sa kompletnom vrhuskom koja je dovela na prosjacki stap 9/10 srpske populacije.
Glavni razlog sto se izbegava sklapanje braka je lose imovno stanje oba pola.

Najveci deo je nezaposlen, ne radi nigde, znaci loseg materijalno-finansijskog stanja da bi se zasnovao brak jer kao sto se zna :
Ljubav kroz usta ulazi....
Ipak je mladji narastaj toliko zreo da mu je jasno da ne moze ni sebe da prehrani a kamo li decu.

U Srbiji, glavni razlog je standard stanovnistva.
A za to se odlicno zna ko je kriv.
 
Poslednja izmena:
devojaka ima skoro isto kao i momaka...i nije u brojnosti problem---vec u malogradjanstini---pogresno shvacenim feminizmom...nas mentalitet je cudo---roditelji uce svoje cerke da po svaku cenu odu u grad --iako su tamo obicno osudjenje na prezivljavanje ili nesto slicno ,da ne kazem gore..kad kazem grad podrazumeva se najveci gradovi u srbiji...unutrasnjost ne dolazi u obzir...mozda je porez resenje i za momke ali i za devojke...
 
Mladi u vecem delu Evrope pa i u Srbiji se tesko odlucuju da zasnuju brak.
Problem je vrlo znacajan za zemlju te bi bilo dobro da se kroz raspravu daju odgovori na neka pitanja stim sto ovog puta treba sve to posmatrati iz ugla devojaka.
Koliko otprilike ima ukupno takvih osoba?
Da li su imale ponude za brak?
Da li je tacno da se pretezno traze momci dobrog imovnog stanja a ^glupi^?
Koliko devojaka iz grada je spremno da se uda za dobre momke iz sela?
Moguce je da neko raspolaze podacima o istrazivanjima koja su vrsena u vezi ove teme pa bi bilo dobro da nas upozna sa nalazima strucnjaka!

Ima ih dosta verovatno..Naravno da se traze bogati momci ,sada je samo bitno ko ima dobra kola,dobru kucu ili stan ..Sada se gleda samo imovno stanje,covek kakav je to vise nije bitno cast izuzecima kojima je to bitno...A odlazak za u selo je ...........................
 
Mladi u vecem delu Evrope pa i u Srbiji se tesko odlucuju da zasnuju brak.
Potpuno ih razumem. Ja necu da se zenim. Kakvog smisla ima da se ja zaklinjem na vecnu ljubav i vecnu vernost, kad ce da mi se digne na prvu atraktivnu studentkinju koja prodje ulicom.
Ljubimac sam kratkotrajnih veza, dakako.

Imam ja roditeljski nagon i imacu decu, ali ne mogu da vidim sebe u braku. Brak je za mene mucenje i nje i mene. Ne mogu da gledam nekom u oci i da ga lazem, jednostavno ne mogu. I sam sam dete iz razvedenog braka. Moji roditelji se i danas super slazu, imao sam i imam svu ljubav i roditeljsku brigu, itd...

Da li je tacno da se pretezno traze momci dobrog imovnog stanja a ^glupi^?

Ne. Ovo je malogradjanska teza, koju prodaju oni koji ne mogu da nadju zensku.
 
Riba ima, za svakog. Problem je sto bi krezubavi Janko iz sela Donje Majmunjarije ozenio Anu Ivanovic. Ako ona nece sa njim, onda on kaze kako je ona glupa sponzorusa. A on je zapravo sirovina koja hoce da samara i tuce zenu, da je pretvori u sluskinju, a on da loce i zdere mesiste.

Zena nije robinja, niti je muskarac rob. Devojka i momak moraju intelektualno da se razvijaju, a ne da 100% vremena provedu u kuhinji ili seoskoj krcmi.
 
Potpuno ih razumem. Ja necu da se zenim. Kakvog smisla ima da se ja zaklinjem na vecnu ljubav i vecnu vernost, kad ce da mi se digne na prvu atraktivnu studentkinju koja prodje ulicom.
Ljubimac sam kratkotrajnih veza, dakako.

Imam ja roditeljski nagon i imacu decu, ali ne mogu da vidim sebe u braku. Brak je za mene mucenje i nje i mene. Ne mogu da gledam nekom u oci i da ga lazem, jednostavno ne mogu. I sam sam dete iz razvedenog braka. Moji roditelji se i danas super slazu, imao sam i imam svu ljubav i roditeljsku brigu, itd...



Ne. Ovo je malogradjanska teza, koju prodaju oni koji ne mogu da nadju zensku.

dobar si,sve je tacno:)
 
Mladi u vecem delu Evrope pa i u Srbiji se tesko odlucuju da zasnuju brak.
Problem je vrlo znacajan za zemlju te bi bilo dobro da se kroz raspravu daju odgovori na neka pitanja stim sto ovog puta treba sve to posmatrati iz ugla devojaka.
Koliko otprilike ima ukupno takvih osoba?
Da li su imale ponude za brak?
Da li je tacno da se pretezno traze momci dobrog imovnog stanja a ^glupi^?
Koliko devojaka iz grada je spremno da se uda za dobre momke iz sela?
Moguce je da neko raspolaze podacima o istrazivanjima koja su vrsena u vezi ove teme pa bi bilo dobro da nas upozna sa nalazima strucnjaka!

A,gde su u ovoj temi one ''dobro ocuvane'' od 45-50!!!:mrgreen::hahaha::hahaha:

:per::per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top