Blokde pruga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

slobodanSR

Zainteresovan član
Poruka
291
Posto nesposobna vlast nemoze da spreci blokadu pruga i velike finansijske gubitke zeleznice, nudim svoje usluge. Dajte mi 5 posto od gubitaka i jednu manevarku i problem je resen
 
Koliko znam radnici su upravljali preduzecima pre privatizacije?Zasto mnoga sada imaju lose bilanse?
Zaprecavati saobracaj nije dobro.Postoje valjda i neki drugi nacini borbe kojima se drzavi ne nanosi steta?
Sva drzavna preduzeca treba privatizovati bez odlaganja!Nema vise drzavnog kisobrana,pa da se pokrivaju gubici!Dokle da se deru oni koji dobro rade?
 
ko se uopste vozi prugom?

privreda? pa ne postoji u tom obimu

stanovnistvo? mozda, samo mali broj, ko mora

dakle...promasena tema

Manje vise sve je ovde promasaj .Ovi sto blokiraju prugu kasne bar 10 godina ,zeleznica ima zlatnu koku tj.budzet pa vozili ili nevozili njima je isto .Niti ko tu koga cuje niti ko vise za proteste haje, znaci promasaj.
 
Manje vise sve je ovde promasaj .Ovi sto blokiraju prugu kasne bar 10 godina ,zeleznica ima zlatnu koku tj.budzet pa vozili ili nevozili njima je isto .Niti ko tu koga cuje niti ko vise za proteste haje, znaci promasaj.

ali nije losa ideja za tu kolomotivu

cim ti se naka mala grupa ne svidja, ti sednes u kolomotivu i...prc, prc

e, sad sta sve kome smeta, ima toga dosta.

samo da se zna ko je prvi poceo i kako, pozivom da se siromaji gaze dizelkama
 
Posto nesposobna vlast nemoze da spreci blokadu pruga i velike finansijske gubitke zeleznice, nudim svoje usluge. Dajte mi 5 posto od gubitaka i jednu manevarku i problem je resen

:think: Nesposobna... A da su pozvali Dacica da ih rastera kao da nisu ni bili tu, onda bi bila "nasilna vlast"...
Sta god da urade, ne valja...

Ajd, jel ima neko nekakvo pametno resenje? Lako je kritikovati iz ladovine.
 
Dajte više neka neko samoinicijativno koriguje naslov teme! Slobodno, neće vam niko zameriti.
Pa neverovatno je da vam i za to trebaju puškice! :lol:

Ne treba vam valjda direktiva i za to?!?
 
Vozovi su zapravo toliko brzi da ih ne vidimo:):mrgreen:
2288603491_6a3886dcc5.jpg
 
http://4.***************/_4O8kUt3gtdw/SZQ-RkLT0XI/AAAAAAAACYA/Y99HpSii6IY/s400/6a010535990ab0970c010536f7f495970c-800wi.jpg
Al bolje ipak da se vratimo tradiciji...Jest malo sporije,al ne zagađuje vazduh...:think:I blokade više ne bi predstavljale problem...:P
 
demonstranti su u pravu, zahtevi su im opravdani, bio sam licno u toj fabrici betona, jos onomad

zaobilazi se sustina, a bavimo se marginalnim aspektima.

sutra kad nama bude trebalo neko ce sa forma da `pali` lokomotivu i da nas rasteruje
 
kakve su vesti?

dal su protestanti dobro? i zdravo? jel im nesto fali?

i dal je iko iz rezima odvojio pet minuta da razresi ovaj ocigledni slucaj neuspele privatizacije, naredjene od strane rezima? sto lepo ne priznaju da su se zahebali, lopove da pohapse i mirna backa.
kako to da racuni stizu a plata kasni? gde su tu prebijanja, cesije, kompenzacije i slicne fore. znaci kad drzavi treba sve moze, kad narodu treba sve ne moze..

ja sam sa narodom, i pre i sada
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top