Bolji smo od Rusa

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Prema novoj listi Transparency Internationala o nivou korumpiranosti u svetu (nizha pozicija na tabeli znachi da je vetja korumpiranost u zemlji), Srbija se nalazi na 83. mestu, odmah iza Kine a ispred Indije koja je na 84.mestu . Sve razvijene zemlje su medju prvih 50, Novi Zeland i Danska su na samom vrhu (dakle najnizha korupcija je u tim zemljama). Slovenija je na 27.om mestu, Hrvatska je 66.a, Albanija je na 95.mestu, dok je Bosna 99.ta. Moja omiljena zemlja Rusija se nalazi na 146. mestu prema nivou korupcije shto znaci da od znachajnijih zemalja u svetu vishe korupcije nego u Rusiji ima samo u Ukrajini(146. mesto), Venecueli(162. mesto) i Iranu(168. mesto). Manje korupcije nego u Rusiji ima i u Eritreji, Ugandi, Nikaragvi, Keniji, Boliviji, Togu.... :sad2: :sad2:

CELA TABELA

Shta mislite drage kolege o ovome, ja mislim da je to nameshteno istrazhivanje koje za cilj ima da ocrni Rusiju i ostale zemlje slobodnog sveta. U Rusiji uopshte korupcije ni nema, oni su i siromashni upravo zato shto ne vole pare. Nema korupcije ni u Srbiji, ako izuzmemo ove zhute platjenike i LDP narkomane. :hahaha: :zcepanje:
 
Zli i mrski neprijatelj je na Srbe udario ,samo da bi Rusima dusu potresao, a sad eto ga napad iz drugog pravca... Prava meta smo mi,( da ne kazem Ja), Eto vec mi je pozlilo.....a zlotvori seire li seire.....
 
Bolji smo od Rusa definitivno, a bolji su i Slovenci. Posle pobede Rusa nad Slovencima u Moskvi sa 2:1, Rusija je vecheras izgubila od Slovenije sa 1:0 i tako zbog gola manje u gostima, RUSIJA se nije kvalifikovala za Svetsko prvenstvo u fudbalu. Tako da na Svetskom prvenstvu sledetje godine uchestvovatje Slovenija i Srbija a NETJE uchestvovati Rusija a ni Hrvatska. Kako ponizhavajutje po Ruse da izgube od male Slovenije i to sve sa Medevedom koji je to posmatrao sa tribina.
 
Bolji smo od Rusa definitivno, a bolji su i Slovenci. Posle pobede Rusa nad Slovencima u Moskvi sa 2:1, Rusija je vecheras izgubila od Slovenije sa 1:0 i tako zbog gola manje u gostima, RUSIJA se nije kvalifikovala za Svetsko prvenstvo u fudbalu. Tako da na Svetskom prvenstvu sledetje godine uchestvovatje Slovenija i Srbija a NETJE uchestvovati Rusija a ni Hrvatska. Kako ponizhavajutje po Ruse da izgube od male Slovenije i to sve sa Medevedom koji je to posmatrao sa tribina.

Опет си се изгубио.
 

Back
Top