Prvi Iluminati

Otju mozda kasnije sad pripremam neke teme.......

A ti guglaj , gugl je chudo.

A mosh i rabina da pitash shta znachi "zavet"

Zavet iskljucivo ima veze sa magijom i religijom jel? Znaci ja sam zavestao organe sto znaci da ja praktikujem magijske rituale? Deda mi je u testamentu zavetovao poprilicano nasledstvoa, a bio je ateista. Znaci cim je napisao testament i zavetovao nekom nesto, pokazao je da je samo bio folirant i ni a od ateiste.
Jedino primecujem da je rec ruzna i da ima lepsih reci od zaveta (koje znace isto), a magiju nigde ne primecujem (bar ne u ovim slucajevima, sto znaci da termin nije iskljucivo vezan za religiju ili magiju).
 
A vidim da ti je i izraz "zavet" nepozanat meshahs ga sa "zaveshtanje"

Pa ajd da te edukujem


zavet---- zakletva sporazum savez




zaveshtanje--- testament, ostavina, poslednja volja, nasledstvo

Nema na chemuz:)
 
Poslednja izmena:
A jel sme da se pominje i ono shto si zabranio, obzirom da je u tesnoj vezi sa anunaki ??

Kad smo vec kod Anunaki...

Zeharija Sicin koji je izbacio teoriju da su nas vanzemaljci stvorili kao njihove radnike tokom cele knjige ni ne nagovestava da su Anunaki reptili!!!!!!!!

I samo zbog te cinjenice ga reposfanovi odbijaju!!!!

Dokazi mi da su bili, ali pre toga odi lepo na wiki pa pogledaj malo bolje...

Koliko ljudska fikcija moze da bude bolesna da bi odrzala slepo verovanje...
 
Kad smo vec kod Anunaki...

Zeharija Sicin koji je izbacio teoriju da su nas vanzemaljci stvorili kao njihove radnike tokom cele knjige ni ne nagovestava da su Anunaki reptili!!!!!!!!

I samo zbog te cinjenice ga reposfanovi odbijaju!!!!

Dokazi mi da su bili, ali pre toga odi lepo na wiki pa pogledaj malo bolje...

Koliko ljudska fikcija moze da bude bolesna da bi odrzala slepo verovanje...

Vidish sad to primeni na nekog vernika i upitaj se ko od njih je video dokaze da su Adama i Evu isterali iz raja i ko su zamisli bila ta bitja koja su izvrshila tu akciju.
 
Od reptila nema nista! Anu je bio shakal, a kao predvodnik, ne znam zasto bi ih povezivali sa reposima?! Auuu da, pa tako David Icke kaze.
Kamo srece da je tako decace. Ja Iluminate nikada nisam povezivao sa Anunakima, Reptile jesam, vidis postoji razlika. Da se ne ponavljam po hiljaditi put, tema je prezvakana vec sam pisao o tome: http://forum.krstarica.com/threads/285533

I ti si se uhvatio za David Icke koji je upao u Sicinovu zamku. Icke je samo razglasio poluistinu i onda ste ga svi progutali. I vi sto pokusavate napasti sve to, smeta vam jer vam rusi nametnute obrazce, i druga strana, a istinu samo opipavate.
 
Kamo srece da je tako decace. Ja Iluminate nikada nisam povezivao sa Anunakima, Reptile jesam, vidis postoji razlika. Da se ne ponavljam po hiljaditi put, tema je prezvakana vec sam pisao o tome: http://forum.krstarica.com/threads/285533

I ti si se uhvatio za David Icke koji je upao u Sicinovu zamku. Icke je samo razglasio poluistinu i onda ste ga svi progutali. I vi sto pokusavate napasti sve to, smeta vam jer vam rusi nametnute obrazce, i druga strana, a istinu samo opipavate.

Kakva bre Sicinova zamka?! Vi ste protiv njega samo zato sto ne pominje reptile!!! Inace je sve drugo isto... Daj molim te...
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9810188&postcount=3

Ovo je ujedno poziv novoj moderatorki da nam otkljucha ovu nepravedno zakljuchanu temu
Sve što ste imali reći na ovu temu, rekli ste. Sada samo vrtite istu priču i natežete se oko istih stvari, bez i najmanjeg pomaka. Koga tema zanima, ima u prethodnim porukama dovoljno linkova, a tu je i sajt Treće oko.
Pošto, i nakon više upozorenja, ponovo utanjate u jalovu priču, vrijeme je za katanac.
i omoguci da se u njoj nastavi razgovor neometan duhovitim spam upadicama.
 
Poslednja izmena:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9810188&postcount=3

Ovo je ujedno poziv novoj moderatorki da nam otklucha ovu nepravedno zakljuchanu temu iomoguci da se u njoj nastavi razgovor neometan duhovitim spam upadicama.

Kako moze da dozvoli tako nesto kada se zna da su autori Zeitgeist dokumentarca falsifikovali informacije vezane za religijski deo o hriscanstvu?!

Msm, ako ti hoces da verujes da je Horus imao isti zivot kao i Isus veruj... Tvoje slepilo...
 
Kakva bre Sicinova zamka?! Vi ste protiv njega samo zato sto ne pominje reptile!!! Inace je sve drugo isto... Daj molim te...
Decko to sto se ti hvatas odmah za Ickea i Sicina govori samo da nisi upucen ni u najosnovniju materiju onoga sto napadas. Sicin pre svega nije preveo ploce u potpunosti. Sumerski bogovi nisu Anunaki. Niti su ikada bili.To je mit koji su vam servirali Iluminati. O tome sam vec pisao, i sada mi posle sto godina dolazis ti sa istim pitanjem. Icke takodje pravi nekoliko velikih velikih gresaka u svojoj knjizi. No sustinu pogadja, i to je ono sto vas boli.
 
Poslednja izmena:
Decko to sto se ti hvatas odmah za Ickea i Sicina govori samo da nisu upucen ni u najosnovniju materiju onoga sto napadas. Sicin pre svega nije preveo poloce u potpunosti. Sumerski bogovi nisu Anunaki. Niti su ikada bili.To je mit koji su vam servirali Iluminati. O tome sam vec pisao, i sada mi posle sto godina dolazis ti sa istim pitanjem. Icke takodje pravi nekoliko velikih velikih gresaka u svojoj knjizi. No sutinu pogadja, i to je ono sto vas boli.

Khm, samo nesto sto otpocetka trazim na ovom forumu od zagovaraca vase teorije.

Sta je njihov krajnji cilj?! Da nas gledaju kao seriju nekoliko hiljada godina? Ne razumem?
 

Back
Top