najbolji resiver za nase podrucije

verovatno prezvakana tema, ali mi treba pomoc... znaci digit risiver jeftiniji ili polovan da otvara digi sa prevodom(nema kasnjenja...) i da moze ubacivanje kljuceva preko daljinskog, da mogu sam da ga pechujem... moze i ponude na PP (raspolazem sa 3+- hiljadarke), a ja se trenutno razmisljam oko opticum 4000c najjeftiniji?
 
verovatno prezvakana tema, ali mi treba pomoc... znaci digit risiver jeftiniji ili polovan da otvara digi sa prevodom(nema kasnjenja...) i da moze ubacivanje kljuceva preko daljinskog, da mogu sam da ga pechujem... moze i ponude na PP (raspolazem sa 3+- hiljadarke), a ja se trenutno razmisljam oko opticum 4000c najjeftiniji?

on je jedan od najeftinijih,ok je izbor ali mislim da ne pamti prevod vec moras da uvek i stalno ukljucujes na hbo,hbo comedy,tv1000,nisam siguran u to cini mi se ali za te pare ok je resiver.mozes da probas da nadjes i optibox fta pvr.pozdrav
 
sa koim risiverima da spojim dva tv a da nebude skupo i naravno da radi i dali tanjir sa jednim ili dva kovertora interesuju me crtaci i domaci kanali.unapred hvala

mislim da nema u slobodnoj prodaji resivera za gledanje razlicitih programa na dva tv-a ali cu i to proveriti
sto se tice gledanja na dva tv-a mozes sa bilo kojim resiverom ali nazalost gledas isti kanal kao sto je i na prvom tv prijemniku odnosno onaj kanal sto diktira resiver
 
Pitanje za DanijelaVRi Bokili84, imam ponudu za DREAMBOX 500s kod mene je 80e ali mogu li ja sam i kako da ubacim programe od total pakete cuo sam da moze ali kako neznam inace sam na takvom mestu gde nemam nikakav kanal na analognoj anteni a da uzimam digi kako cujem i on se gasi zato bih vas molio da mi objasnite kako bih mogao i dali bih mogao sam da to izvedem za otkljucavanje totala jer ako vi to neznate neznam ko bih mogo da mi pomogne u vezi sa tim unapred hvala veliki pozdrav
 
Pitanje za DanijelaVRi Bokili84, imam ponudu za DREAMBOX 500s kod mene je 80e ali mogu li ja sam i kako da ubacim programe od total pakete cuo sam da moze ali kako neznam inace sam na takvom mestu gde nemam nikakav kanal na analognoj anteni a da uzimam digi kako cujem i on se gasi zato bih vas molio da mi objasnite kako bih mogao i dali bih mogao sam da to izvedem za otkljucavanje totala jer ako vi to neznate neznam ko bih mogo da mi pomogne u vezi sa tim unapred hvala veliki pozdrav

Cena od 80e je dobra i kupi ga samo ako je nov naravno i ako imas garancije nekakve. Sto se tice totala pa on ne ide preko offline emulatora tj da bi ga gledao moras imati internet 24 sata i da se okacis na neki server... dalje verovatno ne smem pisati jer ce Danijel da se naljuti :D
 
Jedan moj prijatelj ima dreambox i okacio se na net znam ali mu surak iz scajcarskenesto sredio neke sifre sta li vec?i on sada ima neprekidno total tv i jos mnogo druga cuda zato sam hteo da pitam kako ide to unapred hvala i izvini ako sam nesto napisao sto ne treba ali me interesuje kako ja da ubacim ako znas ali ne sa karticom pozzzzz.
 
Jedan moj prijatelj ima dreambox i okacio se na net znam ali mu surak iz scajcarskenesto sredio neke sifre sta li vec?i on sada ima neprekidno total tv i jos mnogo druga cuda zato sam hteo da pitam kako ide to unapred hvala i izvini ako sam nesto napisao sto ne treba ali me interesuje kako ja da ubacim ako znas ali ne sa karticom pozzzzz.


Znam ja odlicno o cemu ti pricas samo je problem sto je o tome diskusija na forumu strogo zabranjena ;) Ako imas msn posalji mi.
 

Back
Top