Gde ima prodavnica formacijske opreme?

Ne znam za Beograd, ali ovde sam bio i seo na d..e sta sve nisam nasao. Tenkovski IC-far za 300 din. mali RUP = 300din. Slem = 100 ...u okviru otpada je i prodavnica NOVE opreme, tj nekoriscene. Kamuflazna mreza 400 din ...

Vojni otpad Temerin, Narodnog Fronta 38, kod gradskog bazena, paralelno sa glavnom ulicom, desno kad ulazis od NS. Telefon preko PP :D
 
Ne znam za Beograd, ali ovde sam bio i seo na d..e sta sve nisam nasao. Tenkovski IC-far za 300 din. mali RUP = 300din. Slem = 100 ...u okviru otpada je i prodavnica NOVE opreme, tj nekoriscene. Kamuflazna mreza 400 din ...

Vojni otpad Temerin, Narodnog Fronta 38, kod gradskog bazena, paralelno sa glavnom ulicom, desno kad ulazis od NS. Telefon preko PP :D

isao sam na taj vojni otpad par puta, nisam ulazio u prodavnicu.
nista, sledeci vikend kada dobijem da idem kuci, idem ujutru na otpad u temerin...
prvenstveno mi trebaju maskirne pantalone br 5, a za ostale igracke cu vidim :D
 
ЗАБРАЊЕНО ЈЕ НОСИТИ ВОЈНЕ УНИФОРМЕ
Nisam siguran u to... :sanke::zimag::sneskoz::konfete:
evo ovako,
slem imam za 950 dinara - sa maskirnom navlakom 1000 - fino stanje,
opasaci sa uprtacima - nato fazon - 450-550 dinara,
maskirne kosulje 350 dinara,
rancevi JNA - 300 dinara,
futrola za pistolj CZ "Mile dragica" - 550 dinara
kozne futrole za pistolj - po 250 dinara, ali nisu neko stanje,
asovcici - odlicni samo farba zagrebana 1200 dinara,
gas maske neotpakovane 550 dinara
rezervni filter za gas masku 200 dinara
transportne vrece 270-400 dinara
nove cuturice sa kompletom za jelo 550 dinara
asaa.jpg
a.jpg
aaa.jpg
aaaaaa.jpg

pantalone trenutno nemam, ali nabavicu...
imam i beretke, podkape i slicno, ali sam trenutno van zaliha,

pozzz
 

Prilozi

  • aa.jpg
    aa.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 692
Poslednja izmena:
мог друга су казнали јер је носио капу, и доњу униформу
Ako je nosio trenutna vojna obelezja VS, a nije vojnik,onda razumem.Ako je nosio staru uniformu SFRJ ili SRJ,nije mi jasno jer ljudi koriste te uniforme umesto radnih kombinezona.Ja nosim vetrovku M93 za rad jer je sto puta toplija i bolja od vijetnamke,a video sam par likova sa sve vojnim slemom na glavi umesto kacige dok voze moped.
 

Back
Top