Nezan zenski glas za grubi muski posao

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jutros spavam i probudi me telefon pet minuta pre nego sto sam namestio alarm. Taman sam se nadao da cu jos malo spavati i cesati jaja, jer za san ne treba vise od dve minute. Tako da bi tih pet minuta do alarma taman pokrilo to. Zove me poznanik da mu je riknula cev u kupaoni. Sad postavljam si pitanje, a zasto u takvim situacijama me nikad ne pozove njegova zena, jer boze moj pa mi smo ravnopravni, delimo poslove. Muskarci kuvaju idu na pijacu itd. E zasto nema tog zenskog glasa? Pa nema ga zato sto nismo ravnopravni, nema ga zato sto to sve potvrdjuje moju teoriju da zene kad je muski posao u pitanju, onda to radi samo musko, a kad je zenski onda ga dele.

Sta mislite da li zene kod nas udajom resavaju skoro sve zivotne probleme?
 
Jutros spavam i probudi me telefon pet minuta pre nego sto sam namestio alarm. Taman sam se nadao da cu jos malo spavati i cesati jaja, jer za san ne treba vise od dve minute. Tako da bi tih pet minuta do alarma taman pokrilo to. Zove me poznanik da mu je riknula cev u kupaoni. Sad postavljam si pitanje, a zasto u takvim situacijama me nikad ne pozove njegova zena, jer boze moj pa mi smo ravnopravni, delimo poslove. Muskarci kuvaju idu na pijacu itd. E zasto nema tog zenskog glasa? Pa nema ga zato sto nismo ravnopravni, nema ga zato sto to sve potvrdjuje moju teoriju da zene kad je muski posao u pitanju, onda to radi samo musko, a kad je zenski onda ga dele.

Sta mislite da li zene kod nas udajom resavaju skoro sve zivotne probleme?

Većina da ali te se udaju još kao mladje kategorije, posle srednje ( te važe za mudrije, inače )
 
Jutros spavam i probudi me telefon pet minuta pre nego sto sam namestio alarm. Taman sam se nadao da cu jos malo spavati i cesati jaja, jer za san ne treba vise od dve minute. Tako da bi tih pet minuta do alarma taman pokrilo to. Zove me poznanik da mu je riknula cev u kupaoni. Sad postavljam si pitanje, a zasto u takvim situacijama me nikad ne pozove njegova zena, jer boze moj pa mi smo ravnopravni, delimo poslove. Muskarci kuvaju idu na pijacu itd. E zasto nema tog zenskog glasa? Pa nema ga zato sto nismo ravnopravni, nema ga zato sto to sve potvrdjuje moju teoriju da zene kad je muski posao u pitanju, onda to radi samo musko, a kad je zenski onda ga dele.

Sta mislite da li zene kod nas udajom resavaju skoro sve zivotne probleme?

Sve to može ovako ili onako, ali da nosi bebu i doji samo jedno od njih dvoje:D.
 
A sta je to teze od vojske?

Ja sam htjela da idem u vojsku :(


elem...cini mi se da si poprilicno potrefio kako stoje stvari...ja nemam porive da vrishtim ja sam zena necu kuvati i spremati....naravno ako muzijak prospe neshto na pod,muzijak ce to i pokupiti [u slucaju da nece e onda ce lizati s poda] a nema mi nishta bolesnije u ovo moderno doba nego da djevojke,zene shta vec imaju i do 30 godina da ne znaju nishta ali NISHTA da skuvaju...ne kazem da je to zeMski posao,ali da sve mushkarac radi...pa onda on nije mushkarac...vec zena =)
 
Ja sam htjela da idem u vojsku :(


elem...cini mi se da si poprilicno potrefio kako stoje stvari...ja nemam porive da vrishtim ja sam zena necu kuvati i spremati....naravno ako muzijak prospe neshto na pod,muzijak ce to i pokupiti [u slucaju da nece e onda ce lizati s poda] a nema mi nishta bolesnije u ovo moderno doba nego da djevojke,zene shta vec imaju i do 30 godina da ne znaju nishta ali NISHTA da skuvaju...ne kazem da je to zeMski posao,ali da sve mushkarac radi...pa onda on nije mushkarac...vec zena =)

Naravno.:)
 
Jutros spavam i probudi me telefon pet minuta pre nego sto sam namestio alarm. Taman sam se nadao da cu jos malo spavati i cesati jaja, jer za san ne treba vise od dve minute. Tako da bi tih pet minuta do alarma taman pokrilo to. Zove me poznanik da mu je riknula cev u kupaoni. Sad postavljam si pitanje, a zasto u takvim situacijama me nikad ne pozove njegova zena, jer boze moj pa mi smo ravnopravni, delimo poslove. Muskarci kuvaju idu na pijacu itd. E zasto nema tog zenskog glasa? Pa nema ga zato sto nismo ravnopravni, nema ga zato sto to sve potvrdjuje moju teoriju da zene kad je muski posao u pitanju, onda to radi samo musko, a kad je zenski onda ga dele.

Sta mislite da li zene kod nas udajom resavaju skoro sve zivotne probleme?

:lol:
a koliko cesto pucaju te cevi a koliko cesto se na pr kuva?
ocu i ja da uzmem na sebe tu popravku sto iskoci jednom u 10 godina, sto necu, a on nek kuva:)
znaci dogovoreno, kad mi pukne cev ja te zovem.:p
 
Znači nije problem da se skuva, opere, popravi, ide u vojsku, i nosi luk sa pijace, ali posle mora da bude seks. Posle svake stavke. Dobro za vojsku više puta. PS *** stvarno mi nikada nije problem sve navedeno, zivim sam, pa se naučiš, ali kad mi krene tim feminističkim tonom ima da leti kroz terasu i ona i ručak. I veš mašina
 
:lol:
a koliko cesto pucaju te cevi a koliko cesto se na pr kuva?
ocu i ja da uzmem na sebe tu popravku sto iskoci jednom u 10 godina, sto necu, a on nek kuva:)
znaci dogovoreno, kad mi pukne cev ja te zovem.:p


Ma nek je i jednom u 50 godina, Ako se posao deli onda nek se gospodja prihvati tog muskog posla kad vec gospodin godinama pravi rucak.

Ma mislim yebe mi se, kod mene toga ne bi bilo taman nekom glava pala sa ramena i kraj price.
 

Back
Top