Zasto je tako?

lady mmm

Domaćin
Poruka
3.295
Evo da i ja malo pitam siroki ,vrlo upuceni auditorijum:zper

Zasto kad sam s jednim pre muskarcem bila,mi je trebalo dugo da ovlazim,cak iako me je mazio,ljubio,trudio se.......i jedva ili nikako.........a on tvrd kao palica..........

A sa drugim posle ,jednostavno kad me pogleda,kad kaze par reci ,bez ljubljenja i pripreme,kad za to nema vremena..........ja totalno prohodna i spremna............:roll:

Trazim iskustva iskrena,bez sale i zajebancija.........ako moze?:roll:
 
Evo da i ja malo pitam siroki ,vrlo upuceni auditorijum:zper

Zasto kad sam s jednim pre muskarcem bila,mi je trebalo dugo da ovlazim,cak iako me je mazio,ljubio,trudio se.......i jedva ili nikako.........a on tvrd kao palica..........

A sa drugim posle ,jednostavno kad me pogleda,kad kaze par reci ,bez ljubljenja i pripreme,kad za to nema vremena..........ja totalno prohodna i spremna............:roll:

Trazim iskustva iskrena,bez sale i zajebancija.........ako moze?:roll:

hemija, ono nevidljivo.....
 
Evo da i ja malo pitam siroki ,vrlo upuceni auditorijum:zper

Zasto kad sam s jednim pre muskarcem bila,mi je trebalo dugo da ovlazim,cak iako me je mazio,ljubio,trudio se.......i jedva ili nikako.........a on tvrd kao palica..........

A sa drugim posle ,jednostavno kad me pogleda,kad kaze par reci ,bez ljubljenja i pripreme,kad za to nema vremena..........ja totalno prohodna i spremna............:roll:

Trazim iskustva iskrena,bez sale i zajebancija.........ako moze?:roll:

Ja bi reko da te je taj drugi oma šljepio po dupetu. :)
 
Pa verovatno tu ima neke hemije ili tako neshto!:lol: Meni je npr. bash bitno koliko je neka osoba sharmantna iliti kakav je taj lik shmeker. Mislim da mi je to najbitnija stvar kod suprotnog pola! :) A shto se tog vlazhenja tiche,ja nemam problem sa tim,ja sam skoro uvek vlazhna,samo pomislim na seks i eto,zato se ne odvajam od dnevnih ulozhaka! :zcepanje:
 
Mada ovaj drugi nije nista posebno karakterno,cak ima gomilu osobina koje prezirem...........koja onda hemija..........;)

......palish se samo na suze i bol .....................pomalo zelish da chekash i shto reche jedna moja poznanica :.......".volim bre kad je mushkarac strog i zna shta hoce i kaze mi ,dodji ovamo znash da te zelim celo veche ......".......;)
 
Evo da i ja malo pitam siroki ,vrlo upuceni auditorijum:zper

Zasto kad sam s jednim pre muskarcem bila,mi je trebalo dugo da ovlazim,cak iako me je mazio,ljubio,trudio se.......i jedva ili nikako.........a on tvrd kao palica..........

A sa drugim posle ,jednostavno kad me pogleda,kad kaze par reci ,bez ljubljenja i pripreme,kad za to nema vremena..........ja totalno prohodna i spremna............:roll:

Trazim iskustva iskrena,bez sale i zajebancija.........ako moze?:roll:

Zato sto sve ide iz glave i ovaj drugi ti se sigurno vise dopadao.Mada ima i ona teorijao o feromonima pa su vam se mozda bolje podudarali.
 
pitanje.
zasto uoposte ides u krevet sa tipom na koga ni ne vlazis?
sex je u glavi..privlacnost, vatra..i ako nisi vlazna od pogleda, moze on da dubi na glavi..dzaba..

Pa nije odmah bilo tako,ali vremenom sam prestajala da vlazim sa njim.......a inace nemam problem sa vlazenjem nikakav..........odlicno mi to ide ,i brzo.........
Zato i kazem,sa ovim drugim je bilo potpuno suprotno,dok se ja okrenem ,on vec u meni.......:cool:
 
Pa nije odmah bilo tako,ali vremenom sam prestajala da vlazim sa njim.......a inace nemam problem sa vlazenjem nikakav..........odlicno mi to ide ,i brzo.........
Zato i kazem,sa ovim drugim je bilo potpuno suprotno,dok se ja okrenem ,on vec u meni.......:cool:

pa jos, malo si se lozila na njega, dok je bilo novo i nepoznat, onda si se oladila..i umesto da prekines, mucila si coveka..
 

Back
Top