4 jahachice krstarice ...........

.....dragi forumashi i neutralne forumashice ,da li vidite kuda ide ovaj forum ,provaljuje te li kako nam se forumashice udruzuju radi zajednichkog delovanja .........statistichkim ochima gledano sam utvrdio da ih u svakom pogledu uvek ima 4,kad jedna ispadne tu je zamena ............koliko god se mi trudili da se podrzavamo nemocni smo u ovoj internet zaveri ...............ja ih obozavam ali poshteno nas satiru sve vishe i vishe (pozitivno naravno ).............kap u je prelilo to shto sam i neke sinnketove postove doziveo kao romantichne ...........i kamen bi propevao pored njih ............zato braco drzmo se ............;);).......

Cuti brate imaju veze po administraciji ispadaju mi kartoni iz dzepova : pssst:
 
...ja znam samo jednu...:(

allisonstokke3015459ng1.jpg
 
........evo primer 1 .....recimo jedan forumash otvori temu ,posle par minuta one otvaraju 4 teme nebi li se ova tema dotichnog forumasha zaboravila i otishla niz vetar ................primera ce biti josh naravno ..............:hahaha::hahaha::hahaha:........a i one ce jedna pojedna da se prijavljuju ....................vec su pocheli da sevaju pp.................;);).................izdrzimo dragi forumashi ,iako smo poklekli josh uvek u nama teche krv nashih hrabrih predaka ..................:super::super::ok:
 
........evo primer 1 .....recimo jedan forumash otvori temu ,posle par minuta one otvaraju 4 teme nebi li se ova tema dotichnog forumasha zaboravila i otishla niz vetar ................primera ce biti josh naravno ..............:hahaha::hahaha::hahaha:........a i one ce jedna pojedna da se prijavljuju ....................vec su pocheli da sevaju pp.................;);).................izdrzimo dragi forumashi ,iako smo poklekli josh uvek u nama teche krv nashih hrabrih predaka ..................:super::super::ok:

Ali Brajan i Sinke su muškarci? :confused:
 

Back
Top