Гостопримство и зилоти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krauterbox

Iskusan
Poruka
5.492
На сахрану Његове Светости Патријарха српског Г. Павла (покој му души) долази и Васељенски патријарх Вартоломеј.

Интересује ме хоће ли зилоти поводом тога извести неку пригодну акцију (самоспаљивање нпр.) или ће се суздржати и понашати као људи?
 
На сахрану Његове Светости Патријарха српског Г. Павла (покој му души) долази и Васељенски патријарх Вартоломеј.

Интересује ме хоће ли зилоти поводом тога извести неку пригодну акцију (самоспаљивање нпр.) или ће се суздржати и понашати као људи?

Долазак папе би био лоша ствар.Али нико од припадника СИПЦ га није звао.Ми смо Христови и не дижемо руку на себе.Само је жалосно да неко тако бесмислену тему са провоцирајућим насловом започиње.
 
Ma kapiram ja to.

Eto i ja ga sa pozicije ateiste dočekujem raširenih ruku .., ali interesuju me ziloti.

Добио си одговор.Ненаде.Ако неразумеш одговор то је твој проблем.

Драги ИПХ верници предлажем да овакве бесмислене и залудне теме просто игноришете.
 
Долазак папе би био лоша ствар.Али нико од припадника СИПЦ га није звао.Ми смо Христови и не дижемо руку на себе.
Kakvog pape?
Zar i on dolazi?
Само је жалосно да неко тако бесмислену тему са провоцирајућим насловом започиње.
Takvi smo mi ateisti ... provokacija nam je srednje ime.
 
Долазак папе би био лоша ствар.Али нико од припадника СИПЦ га није звао.Ми смо Христови и не дижемо руку на себе.Само је жалосно да неко тако бесмислену тему са провоцирајућим насловом започиње.

зашто је било чији, поготово папин, долазак на сахрану споран?
ако се неко не понаша примерено то говори о њему, редарство је ту.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top