In fact only thing i do care about is the fact that i don't care about anything

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Ste se ikad osetili bas tako...da vam se ebe za sve.......Da ceo svet gledate sa visine...i da vas bole za sve......da ste postali tolko nezainteresovani da vas to pomalo plasi......nekako....u zadnjih par nedelja se osecam tako........nikad al nikad ne ispunjavam svoje obaveze.....spavam..po ceo dan......nekako sam izgubio pojam o odgovornosti(ako sam ga ikada i imao)............bez ikakvog posebnog razloga mi ego konstantno skace.....nekako sam los prema ljudima i to mi tako prija...ima neko slican...trip...
 
Ja vec skoro 10 godina zivim sa parolom "Ma zabole me za sve".Raznodusan sam u vezi svega,bilo to da je ocena u skoli,ili nesto na poslu sto se desilo,totalno sam neutralan.
Ponekad pomislim kao da nemam srca pa ne umem da osecam tugu,a ni radost.
Ali ta pomisao smao traje nekoliko trenutaka i odmah posle toga prodje mi kroz glavu da ce me bas ta ravnodusnost duze odrzati u zivotu,zivot bez nerviranja i zivciranja je dobar zivot.
 
Ste se ikad osetili bas tako...da vam se ebe za sve.......Da ceo svet gledate sa visine...i da vas bole za sve......da ste postali tolko nezainteresovani da vas to pomalo plasi......nekako....u zadnjih par nedelja se osecam tako........nikad al nikad ne ispunjavam svoje obaveze.....spavam..po ceo dan......nekako sam izgubio pojam o odgovornosti(ako sam ga ikada i imao)............bez ikakvog posebnog razloga mi ego konstantno skace.....nekako sam los prema ljudima i to mi tako prija...ima neko slican...trip...

Jel ides u skolu?
 
pa onda znaci da ipak ispunjavas tu odgovornost :)
A osim te odgovornosti bas i nemas neki preveliki izbor :D
ne daj se, na kraju tunela uvek ima svetlo ( msm i am not so sure about that, but **** it it has to be true xD)

Brate..ko kaze da je mrak.......................kad jednom pocne da te bole *****.....nikad nisi u tunelu...nekako ti je uvek full...:D
 
@ tema:
slican problem-minus ego-od toga ne patim.
sa tim sto sam ja proredila i odlaske u skolu.

Moja devojka isto ima probleme sa odlaskom u skolu. Bila bolesna 2 nedelje i sada stalno problemi oko toga, bas se vidi da joj se ne ide. Ali ono ja znam iz iskustva da cim krenes da manje ides u skolu to vodi velikom sranju(i govorim i njoj :P), jer posle ce biti jako zayebano d se vratis on track xD. Ja pricam ovo sa vrlo expertskog stanovista, od po preko 600 izostanaka svaki razred xD
 
Moja devojka isto ima probleme sa odlaskom u skolu. Bila bolesna 2 nedelje i sada stalno problemi oko toga, bas se vidi da joj se ne ide. Ali ono ja znam iz iskustva da cim krenes da manje ides u skolu to vodi velikom sranju(i govorim i njoj :P), jer posle ce biti jako zayebano d se vratis on track xD. Ja pricam ovo sa vrlo expertskog stanovista, od po preko 600 izostanaka svaki razred xD

nemam problem da uhvatim korak sa gradivom nikad.msm,nije da naucim nesto na casu.
i sta si imao iz vladanja?
 
nemam problem da uhvatim korak nikad.msm,nije da naucim nesto na casu.
i sta si imao iz vladanja?

5 vazda i zauvek :D
Nema te razredne koja bi meni dala 4 xD
E to jeste, znam i ja ono cesto pogledam koje casove imamo, i ono sam vise u fazonu ma daj bre obicno gubljenje vremena, pa ne odem(mada najvse od proesora zavisi dal se nesto nauci ili ne na casu). To je stvarno tacno. Mada bilo je casova gde mozes dosta da naucis, ili je recimo profesor zanimljiv covek pa pocne da prista nesto nevezano, te casove sam bas voleo ^_^
 
5 vazda i zauvek :D
Nema te razredne koja bi meni dala 4 xD
E to jeste, znam i ja ono cesto pogledam koje casove imamo, i ono sam vise u fazonu ma daj bre obicno gubljenje vremena, pa ne odem(mada najvse od proesora zavisi dal se nesto nauci ili ne na casu). To je stvarno tacno. Mada bilo je casova gde mozes dosta da naucis, ili je recimo profesor zanimljiv covek pa pocne da prista nesto nevezano, te casove sam bas voleo ^_^

u mojoj skoli je to jedino moguce kod profesora istorije-drugo.nista.
u osnovnoj sam ono,imala dosta zanimljivih profesora,pa sam imala ogromno znanje,samo sa casa-bez nekog dodatnog edukovanja.a sto sam htela da znam-uvek sam mogla da pitam-a htela sam da znam mnogo.
u gimn je drugacija situacija-cak i u matematici ne mogu da uzivam,buduci da su zadaci za debile,pa me i ne privlace nesto.ah tugo:aha:
 

Back
Top