Број Албанаца на Космету?????

Vizantinac

Zainteresovan član
Poruka
104
Мит о 2М Албанаца на Космету, о њиховој апсолутној већини и невероватном наталитету (без морталитета)... Колико је истинит? Како коментаришете да су сами радили попис '61,'71,'81 и потоње? Непостојање јасне евиденције држављана и матичних књига? Прихватање српских установа,тих очигледно фалсификованих података?
И на крају, како коментаришете, излазност од 45% на јучерашњим изборима, када је познато да Албанци увек излазе 100% (и више), а бирачки списак има 1,5М бирача (200К Срба)?
Треба узети у обзир да је "косово" у "јединству" са Албанијом.....
 
Мит о 2М Албанаца на Космету, о њиховој апсолутној већини и невероватном наталитету (без морталитета)... Колико је истинит? Како коментаришете да су сами радили попис '61,'71,'81 и потоње? Непостојање јасне евиденције држављана и матичних књига? Прихватање српских установа,тих очигледно фалсификованих података?
И на крају, како коментаришете, излазност од 45% на јучерашњим изборима, када је познато да Албанци увек излазе 100% (и више), а бирачки списак има 1,5М бирача (200К Срба)?
Треба узети у обзир да је "косово" у "јединству" са Албанијом.....

Puno pitanja oko ociglednih nelogicnosti.
Tesko je na njih odgovoriti tek tako, ad hok.Nebi bilo lose malo i knjige konsultovati, ali ja trenurno nisam kuci tako da su mi moje knjige nedostupne. nadam se da se tema nece ugasiti za oko mesec dana da malo pogledam sta pisu "knjige starostavne"
 
Prvi je laz o broju , to jest o odnosu u brojnosti , izmedju Srba i Siptara je izneo Srdjan Bogosavljevic , 1971 godine , verovatno za lovu.
On je tad bio direktor instituta za statistiku Jugoslavije . Slagao je da Srba u tom trenutku na KiM ima 10 % . Demnatovali su ga posle 5 godine ,no on je poso uradio. On je to izjavio u okviru specijalnog rata protiv Srba , a verovatno za pare .
Danas je on ponosnui vlasnik firme Stratedzik marketng i radi razna istrazivanja , kako za drzavne potrebe , tako iz potrebe partija , preuzeca , i nekih drugih agencija ,koje imaju za zadatek dfa poguraju ovog ili onog kandidata ili politicku opciju .
 

Back
Top