AUTOMOBILI U RAZMERI

Ima ga jedan ciga, na sabackom buvljaku stalno nesto prodaje. I to prvi vlasnik, metalik zlatna, utegnut kao pracka. Normalno nije za prodaju. Ma ni taj 200d ne moze bez 7-8l nafte i to da je super motor. Mada iskreno, voznja u tim 123-ma je prava uzivancija. Na 80-100km/h samo pliva,i taj najslabiji disel.
 
Pozdrav svima, sjajna tema, steta sto je nisam video ranije, samo sam se zbog ovoga registrovao na krstaricu :D
Evo da vidite moje modele 1:24, u pitanju su sve metal kitovi (to su oni sto se slazu), bburago i maisto :)
img20120320002619.jpg

Redom na slici s leva na desno:
Jeep Grand Cherokee Laredo
Fiat 500 Abarth
Porshche Carrera iz 1994.
Chevi Corrvete
Ferrari Enzo
Ferrari 599 GTB
Lambo Murcielago
Lambo Countach
Dodge Viper
 
hehe
Hvala hvala :)

Imam odmah par pitanja :D
Jel zna neko gde imaju da se kupe ovi automobili kod nas? Ja znam za jos par modela koje sam vidjao (ne racunam oldtimere, one od pre 1960 npr. jer ih ne volim nesto preterano :( )
Jel video neko mozda model Opel Astre G hatchback, nije vazna razmera i ne mora da bude kit, jednostavno mi treba taj auto, znaci ne Astra G bertone (coupe) i ne Astra G Limousine, nego ona skracena hatchback sto je najvise ima kod nas ^^
 
Poslednja izmena:
hehe
Hvala hvala :)

Imam odmah par pitanja :D
Jel zna neko gde imaju da se kupe ovi automobili kod nas? Ja znam za jos par modela koje sam vidjao (ne racunam oldtimere, one od pre 1960 npr. jer ih ne volim nesto preterano :( )
Jel video neko mozda model Opel Astre G hatchback, nije vazna razmera i ne mora da bude kit, jednostavno mi treba taj auto, znaci ne Astra G bertone (coupe) i ne Astra G Limousine, nego ona skracena hatchback sto je najvise ima kod nas ^^

SDC19949_resize.jpg
SDC19950_resize.jpg
SDC19951_resize.jpg
SDC19952_resize.jpg


Ako si moslio na ovu, tu i tamo može da se nađe u prodavnicama igračaka u Beogradu. Ova je Welly 1:24.
 

Back
Top