Azil u Podgorici

Luthiena

Primećen član
Poruka
765
Nekoliko clanova foruma cafemontenegro odlucilo je da uradi nesto vise za napustene pse u nasem gradu, pa su organizovane posete azilu, donosenje hrane i prostirki, sisanje i sredjivanje pasa....to je bio pocetak. sada postoji i sajt koji je jos u fazi izrade, a koji ce pomoci da se ljudi sto bolje informisu o stanju u azilu i pomognu psima onoliko koliko mogu (ako nisu u prilici da ih udome, dovoljno je da priloze hranu, prostirke isl. ili da se jednostavno poigraju sa drugarima koji tamo borave i cekaju novi dom).

dobrodosli na http://www.ruka-sapi.me/
 
o udomljavanju maca se za sad brine samo gospodja Julija sa Cetinja, podgoricki azil bi morao prosiriti kapacitete i dodatno se opremiti da bi mogao zbrinjavati i mace, a mi se nadamo da ce i to poceti da se ostvaruje u skorije vreme. za sam sve dobro funkcionise, volenteri svakodnevno posecuju azil, kao i buduce udomitelje da bi se uverili da imaju uslove za drzanje psa.
 
konacno pa to trebaju da rade i mnogi...svaka im cast...z:):zskace:

bilo bi lijepo da se pomaze ko moze.z:):zjelka:

ej i ne zatvarajte temu[ dobro bi bilo da znamo sta se desava i sa tim psima
 
Poslednja izmena od moderatora:
ljudiii,pomozite ....ocu da nabavim rotvajlera ,a nemam bash finansiskih mogucnosti,odnodno moja porodica ima,,ali oni ne vole pse,pa ja moram sam da se snadjem,..pa me zanima,da li mogu u azilu da ga nabavim ??? :sad2:
 
Cao ljudi, nadam se da mi netko od vas može pomoći. Ja sam iz BiH i dolazim u Podgoricu na mjesec dana kod rodbine ovo ljeto. Nemam nešto novaca, a voljela bih uložiti svoje sate u nešto što bi koristilo nekome. Pomaganje azilu pasa koje obožavam bi bilo idealno. Zna li mi itko reći je li moguće da uložim svoje vrijeme tamo, je li pomoć potrebna a da nije novčana. Hvala puno!
 
ljudiii,pomozite ....ocu da nabavim rotvajlera ,a nemam bash finansiskih mogucnosti,odnodno moja porodica ima,,ali oni ne vole pse,pa ja moram sam da se snadjem,..pa me zanima,da li mogu u azilu da ga nabavim ??? :sad2:

udomi lutalicu i vodi ga veterinaru

- - - - - - - - - -

Cao ljudi, nadam se da mi netko od vas može pomoći. Ja sam iz BiH i dolazim u Podgoricu na mjesec dana kod rodbine ovo ljeto. Nemam nešto novaca, a voljela bih uložiti svoje sate u nešto što bi koristilo nekome. Pomaganje azilu pasa koje obožavam bi bilo idealno. Zna li mi itko reći je li moguće da uložim svoje vrijeme tamo, je li pomoć potrebna a da nije novčana. Hvala puno!

imali djukaca i u tvom mestu?
 
Citas li ti pazljivo postove? Lepo pise da ce leto da provede VAN svog mesta, u Podgorici.

pa zato i pitam,da li ima djukaca u njenom mestu pa da se i tamo posveti dok ne dodje leto!Ja citam pazljivo postove,ali ti si preuzela pitanja na sebe,citaj ti moja pitanja pazljivo,a ne da vrsis kritike gde god se pojavi moj post!
 

Back
Top