Monarhija da ili ne?

Monarhija, da ili ne?

  • Da li ste za povratak Habsburga?

  • Da li ste za republičko uredjenje?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jesam,evo tebe ćemo za kraljicu.
funny-cat-picture-cat-king.jpg
 
A da recimo ti mene poljubiš u dupe? Ovde si zaštićen zato što su ovde ekstremisti, fašisti i sličan ološ zaštićeni od strane moderatora- Zato i možeš da non stop spamuješ i ometaš rad foruma. No, kad malo bolje razmislim i u redu je to. Gde bi drugde luzer kao ti imogao da ima svojih pet minuta slave?
sexydog[1].jpg
 
Poslednja izmena:
А када су то Хабсбурзи владали Балканом? Хрватска је мањи део Балкана. Територијом данашње БиХ само од 1878. до 1918. МОНАРХИЈА ДА, СА КАРАЂОРЂЕВИЋИМА. А Хабсбурзи нека дођу, зна се како су прошли и како би прошли. Лепо би стојао још један споменик као Београдски победник. Да имају још једну успомену на своје "успешно ратовање".

[YOUTUBE]watch?v=cfwmBMcRMAs&feature=PlayList&p=90DCC011D9AC4355&playnext=1&playnext_from=PL&index=18[/YOUTUBE]
 
Nemoj da ga maltretiras vise misoni,vec je zaplakao nesretnik :hahaha:

Naravno, po starom dobrom običaju inferiorni muškarci se udružuju i daju jedni drugima podršku. Neka, neka... nije to nikakav problem. Da nema polutana mogo bih ja sa svima vama. Ovako mi sledi ban na ko zna koliko, i to baš sada kad sam konačno ovde navatao Velikoog Majstora da me upozna sa one dve iz muzeja, al nema veze, Da bar i takvi kao ti i misoni imate neku životunu radost kad već nemate ništa drugo...
 
А када су то Хабсбурзи владали Балканом? Хрватска је мањи део Балкана. Територијом данашње БиХ само од 1878. до 1918. МОНАРХИЈА ДА, СА КАРАЂОРЂЕВИЋИМА. А Хабсбурзи нека дођу, зна се како су прошли и како би прошли. Лепо би стојао још један споменик као Београдски победник. Да имају још једну успомену на своје "успешно ратовање".

[YOUTUBE]watch?v=cfwmBMcRMAs&feature=PlayList&p=90DCC011D9AC4355&playnext=1&playnext_from=PL&index=18[/YOUTUBE]

Hrvatska, Bosna, teritorija današnje Vojvodine..tu su vladali. A šta bi falilo i ostatku Blkana da prihvatiu monarhiju? To je jedna fina dinastja i odgovorna, tu se zna red i sve štima. I svi bi lepo govorili strane jezike, latinski i nemački, ne bi se više patiloi sa dva pisma, već lepo kao i sav normalan svet bi bpisali latinicom... i tako sve bi bilo uredjeno i pedantno. Moram da nazovem sad Wieshaupta da pitam da li se slaže sa mnom oko ovoga :D
 
Hrvatska, Bosna, teritorija današnje Vojvodine..tu su vladali. A šta bi falilo i ostatku Blkana da prihvatiu monarhiju? To je jedna fina dinastja i odgovorna, tu se zna red i sve štima. I svi bi lepo govorili strane jezike, latinski i nemački, ne bi se više patiloi sa dva pisma, već lepo kao i sav normalan svet bi bpisali latinicom... i tako sve bi bilo uredjeno i pedantno. Moram da nazovem sad Wieshaupta da pitam da li se slaže sa mnom oko ovoga :D

A da li bi bili pismeniji?
 
Poslednja izmena:
pa nesto kontam bio neki matori Habzburg se motao po Hrvatskoj pre par godina , al nije to bitno, nego upada u oci da je doticni mnogo bolje znao srpski/hrvatski jezik od naseg prestolonaslednika iako je Svaba i nikad nije ziveo na ovim prostorima
 
Da li ste za vraćanje Monarhije? Ja jesam i mislim da bi Habsburzi trebalo da ponovo budu vladari na Balkanu!

To sto ti mislis odavno nikoga ovde ne interesuje.:roll:

Monarhija mora da se vrati kad-tad. Srbija se mora vratiti tamo gde je nasilno prekinut njen razvoj.

Parlamentarna monarhija na celu sa Kraljem uz jak vaninstitucionalni uticaj Crkve. To je srpsko bice i srpska buducnost.

To MORA da se vrati.:)
 

Back
Top