PODVEZICE??

:lol: ja posedujem onaj primerak muskarca kome carape, halteri, brusevi, gacice, ..... samo odvlace paznju:)
mislim voli da vidi ali mu to ne bi mogao biti bas 'okidac' za sex ;)
Ja inace obozavam haltere i korsete. Bruseve neke ultra sexy i ne posedujem, mozda u kompletu sa nekim gacicama jer bruseve ne nosim uopste u rl. Samo na ispit :)
Najvise volim spavacice cipkaste, tangice i haltere :)
 
Nije.
Ako ima i trenerku na sebi, a guzu dobru, znači : guza ( dobra ) je okidač koji me pali ponajviše kod žena, a šta nosi, to me i ne zanima

E ovo sam čula u više navrata ... Nije fora u guzi, može bilo koji drugi deo tela, al izgleda da više žene tripuju da se muškarci pale na podvezice, čarape i sl. Valjda najviše vole bez svega toga :)
 
Ja najvishe volim brazilske gacice i bruseve. Spavacice i ne bash,obozhavam neku laganu majchicu sa chipkom i brazilske gacice za spavanje! Inache obozhavam push-up bruseve,nije da imam male grudi ili otegnute,ali push-up chini chuda! :))) Inache meni halteri,podvezice,charapice i nisu neshto privlachni,nekako me nervira sva ta sintetika ali svaki lik s kojim sam bila je insistirao na tome kada dodje do ispunjavanja zhelja! :D
 
E ovo sam čula u više navrata ... Nije fora u guzi, može bilo koji drugi deo tela, al izgleda da više žene tripuju da se muškarci pale na podvezice, čarape i sl. Valjda najviše vole bez svega toga :)

Čak je i poželjnije kada je obučena, nego gola.
Više me privlači ono što skriva, izazovno deluje i stimuliše. Ovako kad je gola, mogu da se razočaram u njene viseće sise
 
:lol: ja posedujem onaj primerak muskarca kome carape, halteri, brusevi, gacice, ..... samo odvlace paznju:)
mislim voli da vidi ali mu to ne bi mogao biti bas 'okidac' za sex ;)
Ja inace obozavam haltere i korsete. Bruseve neke ultra sexy i ne posedujem, mozda u kompletu sa nekim gacicama jer bruseve ne nosim uopste u rl. Samo na ispit :)
Najvise volim spavacice cipkaste, tangice i haltere :)

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

@tema Nije mi to neki poseban seks okidac...
 
Mom decku se svidjaju moje podvezice. (To njegova bivsa zena , nikad nije nosila. ;) ) Ja volim da ih nosim, jer su mi nekako simpaticne. Imam ih u raznim bojama sa pikom, a imam i neke sa poludragim kamenjem. Carape, uglavnom nosim cipkane sa nekim radom.
 

Back
Top