Nenad Čanak u Utisku Nedelje

To je prof. Slobodan Samardzic, prof.na predmetu Evropski odnosi i Evropska unija na Fakultetu političkih nauka u Beogradu.

Podsetite me: Ko je onaj Canak?

Koje su njegove kvalifikacije i doprinosi bilo cemu? Osim sto je jako dobar u brendiranju sebe samog. Vojvodjanski sarm i lako baratanje recima..pojavno zanimljivo,a sustinski isprazno..:roll:

Lici na onu vrstu domace zivuljke,Mangulaje.Samo je ona malo lepsa a sigurno korisnija.
 
To je prof. Slobodan Samardzic, prof.na predmetu Evropski odnosi i Evropska unija na Fakultetu političkih nauka u Beogradu.

Podsetite me: Ko je onaj Canak?

Koje su njegove kvalifikacije i doprinosi bilo cemu? Osim sto je jako dobar u brendiranju sebe samog. Vojvodjanski sarm i lako baratanje recima..pojavno zanimljivo,a sustinski isprazno..:roll:
Moze on da bude ne znam kakav profesor, ali ako njegova stranka i dalje uopste prica o bilo kakvoj autonomiji, i nekakvoj "Vojvodini", to nije u biti nista razlicito od nekog tamo Canka. :evil:
 
svinja1.jpg
 
Car je Canak , samo sto ga yebe sto je muljara i zinulo mu dupe za pare/vlast pa je izgubio na ostrini od kada je LSV deo vlasti i delenja kolacha od iste , mnogo je bolji kao opozicioni politicar je onda neometano laje na sve strane i pomera bulju politickim protivnicima , pogotovo mucenom Vojislavu i DSS-ovcama ,a i ostalim gnomima
a sada od kada je u vlasti nije vise zabavan ni za qurac, iako se jos bezuspesno koprca
 

Back
Top