Gde da ispravim gresku??

G

goga b.

Gost
Imam jedan problem koji vec nedelju dana nemogu da resim. Naime nakon sto napravim autorun na cd koji ce prilikom ubacivanja cd otvarati >>nebitno sta.html<< ne desava se nista.Tj. OS XP uopste ne registruje da je ubacen CD,ne pokrece se ni onaj klasican prozor sa pitanjem: Sta zelite da uradite? ili Sa kojom aplikacijom zelite da otvorite ovaj CD. Znaci ama bas nista. Posle sam nosio CD i isprobao i CD se normalno pokrenuo kako je namesteno u autorun-u(jedan html page).Sad ima li neko savet sta bi moglo biti? Gde uopste da pogledam setingse? Jesam li zabrljavio nesto u registry-u? Ajde ljudi pomagajte!!! :oops:

Ah da probao sam i sa drugim CD-om koji ima autorun(sa nekim filmom) takodje je XP ostao nem!
 
Anonymous:
Start>Run>regedit>HKEY_Current_User\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
Nadji NoDriveTypeAutoRun > desni klik > Modify i u Value data box ukucaj 95 00 00 00 >ok
Resetuj
To je bravo majstore svaka cast. Ako nekad budes prolazio kroz Kulu javi se vodim na pivo. Puno hvala i svima ostalim na odgovorima
 

Back
Top