Clooney strikes again

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ugledavsi se na svog dvojnika koji je snimio serijal Ocean's 11..12....i 13 .....Boris Tadic posle koridora 10 ponudio Berluskoniju koridor 11....

Ekskluzivno: Tadić ponudio "Koridor 11"!

Projektom nazvanim „Koridor 11" Italija bi se od Barija, preko Luke Bar i dalje preko Crne Gore i Srbije, saobraćajno povezala sa Rumunijom, gde se nalaze ogromne italijanske investicije. Predsednik Srbije Boris Tadić ponudio je italijanskom premijeru Silviju Berluskoniju da zajedničkim snagama izgradimo Koridor 11, kojim bi se Italija, preko Srbije, povezala sa Rumunijom i srednjom Evropom, saznaje Press iz pouzdanih izvora iz vrha srpske delegacije, koja je proteklih dana učestvovala na samitu u Rimu

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Ekskluzivno:+Tadić+ponudio+"Koridor+11"!.html

Drugim recima...Tadic bi da zajednickim snagama sa Silvijom gradi i izgradjuje svoju Crnu Goru.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Haha, koja se to "srednja Evropa" prostire iza Rumunije? Jedino ako nudi zabarima brz pristup (preko Crne Gore, haha) strateskim resursima Moldavije - repi, rotkvama i drocama.

Italija je vezana odlicnim auto putevima za Austriju, a odatle ima vezu sa svim zemljama srednje Evrope.

dunce-cap-1.gif
 
Ово је капитална глупост ако је истина.:hahaha:Стварно,ни балон уместо лобање не може да оправда овакву идеју изузев ако је новинарска патка.:dash:
 
nishta novo
na grbachi srbije za svetlu monteniger buducnost

Najinteligentija varijanta je centralnoevropski prikljucak Italije preko Sandzaka i Rumunije.

Jos bolje da nasi experti prokopaju tunel ispod Jadrana od Ankone ka Budvi....

Kad bi mogli to da prikljucimo na vec postojecu infrastrukturu kod vukovog spomenika...


:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

...il' pre da se rasplačem ako je ovo uopšte istina ?:think::sad2::dash:
 
Nije dovoljno sto smo Crnoj Gori izgradili luku Bar. Srpski deo luke u Solunu smo pustili niz vodu,a sav tranzit usmeravali na hr. i cr. luke. Koja glupost! Srbija je imala izlaz na more kroz deo luke u Solunu i to kakav deo! Kad se vidi gde je nas konzulat i taj deo koji smo izgubili,shvatis koliko je bila velika pobeda Srba u ww1.

Malo je sto je Srbija izgradila cr.primorje,godinama odvajala za saniranje posledica zemljotresa u C.G. , a u isto vreme zanemarivala jug Srbije i ostale nerazvijene krajeve-ne ..sad treba i dalje da ih nosi na grbaci.

Nadam se da od toga nece biti nista,jer mi je stvarno vec muka i od C.G. i od ovih nasih koji nemaju gram mozga u glavi.
 
Nije dovoljno sto smo Crnoj Gori izgradili luku Bar. Srpski deo luke u Solunu smo pustili niz vodu,a sav tranzit usmeravali na hr. i cr. luke. Koja glupost! Srbija je imala izlaz na more kroz deo luke u Solunu i to kakav deo! Kad se vidi gde je nas konzulat i taj deo koji smo izgubili,shvatis koliko je bila velika pobeda Srba u ww1.

Malo je sto je Srbija izgradila cr.primorje,godinama odvajala za saniranje posledica zemljotresa u C.G. , a u isto vreme zanemarivala jug Srbije i ostale nerazvijene krajeve-ne ..sad treba i dalje da ih nosi na grbaci.

Nadam se da od toga nece biti nista,jer mi je stvarno vec muka i od C.G. i od ovih nasih koji nemaju gram mozga u glavi.

Srbija ovo, Srbija ono... e pretjerali ste ga.
 
10!
Apsolutno tačno! :)
Na Clooney_evom spisku čak 10 projekata spremno čeka na realizaciju!:
1. Escape from Tehran (Rasim Ljajić as Osama bin Laden)
2. The Tourist (Vuk Jeremić as Steven Taylor)
3. Est (Amfilohije Radović as priest at the funeral)
4. The Innocent Man (Goran Knežević as "Guilty")
5. The Boys from Belmont (Božidar Djelić as Mickey Mouse & Mladjen Dinkić as Pink Panter)
6. Farragut North (Oliver Dulić as mayor Gary Wasteland)
7. The Birds (Slavica Djukić Dejanović as Miss Vanessa)
8. The Challenge (Ibica Dačić as sheriff Moses)
9. Our Brand Is Crisis (Slobodan Milosavljević as Brad)
10. Delta Blues (Jovan Krkobabić as Harmonica Joe)
...more details on IMDb Pro. :lol:
 
IMDb pro najavljuje jedan od Clooney_evih projekata, "The Boys from Belmont" sa Božidarom Djelićem u ulozi Mickey Mouse_a i Mladjanom Dinkićem kao Pink Panterom kao najbolju komediju 21 veka!!!
Preko našeg neimenovanog i dobro obaveštenog izvora uspeli smo da piratima sa krstarice ekskluzivno obezbedimo par citata iz scenarija za ovaj film.
--------------------
Johny Leoni - Predsedniče, narod želi da zna da li ste se vakcinisali.
Predsednik Clooney - Nisam, nije fer da pobenavim pre ostalih gradjana. I Džoni oprosti, ali ja nisam miš. Zar ne znaš da će Tomica prvo njih da šprica? :rtfm:
----------
(Predsednik, Johny Leoni, Pink Panter i Mickey Mouse poredjani u polukrug grickaju semke i suncokret čekajući da se sunce pojavi iza oblaka kako bi fotografija svečanog otvaranja novog Johny_evog pogona bila profesionalno uradjena)
Predsednik - Neki moji pomoćnici ne rade dobro.
Johny Leoni - Na koga mislite, predsedniče?
Predsednik - Mislim na koga mislim. Zar svako ne zaslužuje bar dvadesetak šansi u životu?
Pink Panter i Mickey Mouse za trenutak prestaju s grickanjem..
Predsednik - I samo da naglasim da je infrastruktura moj životni politički projekat. To je istorijska stvar!
 
znaci tadic osim sto nasim parama planira da kupi luku bar, tj da milu ubrizga jedno par stotina miliona srpskih evra i spasi ga bankrota - planira i da gradi autoput o nasem trosku kroz crnogorski kamenjar.

lepo.
 

Back
Top