IZBEGLICE

DA LI IZBEGLICE TREBA DA SE VRATE KUCAMA?

  • DA , I SRBI KAO I GRUZINI

  • SAMO SRBI ALI NE I GRUZINI

  • SAMO GRUZINI , A NE I SRBI

  • NIKO NE TREBA DA SE VRATI NA OGNJISTA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

plisken

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
220
Ima li pravo srbija da se zalaze za povratak izbeglica u hrvatsku , bosnu ili na kosovo, kada je i sama glasala PROTIV REZOLUCIJE UN O POVRATKU IZBEGLICA , u abhaziju i juznu osetiju??........dakle, srbija, jedina zemlja koja je , uz rusiju glasala da izbeglice iz abhazije i osetije ne mogu da se vrate kucama, trazi da se srbi iz hrvatske i sa kosova vrate kucama???????:eek::eek::eek:

malo sizofrena politika, ali nista cudno kada se pogleda geneza licimurnih poteza srpske diplomatije

posto srpski narod, pa i ovaj forumski , nije licimuran kao npr mali coravi hemicar sa cesalj zubima , postavlja se pitanje , koje je sasvim principijelno.......
 
Jel' politika neko normalno i pošteno zanimanje pa naši političari treba da budu pošteniji i manje licemerni nego ostali?:think:...ne verujem.Cilj politike i političara je da laganjem,varanjem i muljanjem postignu što više za svoju zemlju i sebe a licemerje nije minus u politici.Problem sa našim političarima je što su svi odreda jadni mali paćenici pa misle da mogu da maznu puno za sebe i ne urade ništa za državu.Glupavo.Jača država i veći ugled u Svetu garantuju i njima više para i moći.
 
Ima li pravo srbija da se zalaze za povratak izbeglica u hrvatsku , bosnu ili na kosovo, kada je i sama glasala PROTIV REZOLUCIJE UN O POVRATKU IZBEGLICA , u abhaziju i juznu osetiju??........dakle, srbija, jedina zemlja koja je , uz rusiju glasala da izbeglice iz abhazije i osetije ne mogu da se vrate kucama, trazi da se srbi iz hrvatske i sa kosova vrate kucama???????:eek::eek::eek:

malo sizofrena politika, ali nista cudno kada se pogleda geneza licimurnih poteza srpske diplomatije

posto srpski narod, pa i ovaj forumski , nije licimuran kao npr mali coravi hemicar sa cesalj zubima , postavlja se pitanje , koje je sasvim principijelno.......

izvor..ili zatvaramo
 
izvor..ili zatvaramo

Има још: земља која се залаже за право на повратак избеглица у Хрватску или на Косово гласала је у УН – очито у координацији са Москвом – против резолуције која то право даје избеглицама из Абхазије.
http://www.politika.rs/pogledi/Boshko-Jakshic/BEOGRAD-IZMEDU-BRISELA-I-MOSKVE.sr.html
 
na skupstini UN , se srbija izjasnila protiv rezolucije o povratku izbeglica u Juznu Osetiju i Abhaziju.......kao jedina evropska drzava , uz rusiju , naravno...........

to bi svako ko iole prati politiku , a da nije u fazonu :" da li dinkic nosi donji ves na tufne" ili " da li je aca operisao chmarusta , ili su mu takva od rodjenja".......morao da zna.....:think:
 
Šta se bre glupirate, nije vest u pitanju, već mišljenje i stav učesnika Foruma.
Shvatate li vi da se link stavlja kada je vest iz nekih medija prenešena, a ne za svaku temu?

Evo to primer: http://forum.krstarica.com/threads/326449

Valjda treba razlučiti gde treba, a gde nema potrebe za linkom? Ebote, da ne poveruješ...

trazen je link za ovaj deo posta
Ima li pravo srbija da se zalaze za povratak izbeglica u hrvatsku , bosnu ili na kosovo, kada je i sama glasala PROTIV REZOLUCIJE UN O POVRATKU IZBEGLICA , u abhaziju i juznu osetiju??........dakle, srbija, jedina zemlja koja je , uz rusiju glasala da izbeglice iz abhazije i osetije ne mogu da se vrate kucama, trazi da se srbi iz hrvatske i sa kosova vrate kucama???????
i u cemu je problem?...tvoj
 
trazen je link za ovaj deo posta
Ima li pravo srbija da se zalaze za povratak izbeglica u hrvatsku , bosnu ili na kosovo, kada je i sama glasala PROTIV REZOLUCIJE UN O POVRATKU IZBEGLICA , u abhaziju i juznu osetiju??........dakle, srbija, jedina zemlja koja je , uz rusiju glasala da izbeglice iz abhazije i osetije ne mogu da se vrate kucama, trazi da se srbi iz hrvatske i sa kosova vrate kucama???????
i u cemu je problem?...tvoj

http://www.b92.net/info/emisije/kaziprst.php?yyyy=2009&mm=10&nav_id=389527
 
Jeremic

....postojali su elementi u tekstu... znači, sam princip povratka izbeglica je nešto za šta se mi snažno zalažemo, ali bilo je tu drugih delova te rezolucije koji su nas onemogućili da glasamo za tu rezoluciju. A ako pogledate pažljivo ceo tekst rezolucije, tu postoje segmenti koji naprosto za Srbiju nisu bili prihvatljivi i zbog toga nismo glasali. :mrgreen:
 
na skupstini UN , se srbija izjasnila protiv rezolucije o povratku izbeglica u Juznu Osetiju i Abhaziju.......kao jedina evropska drzava , uz rusiju , naravno...........

to bi svako ko iole prati politiku , a da nije u fazonu :" da li dinkic nosi donji ves na tufne" ili " da li je aca operisao chmarusta , ili su mu takva od rodjenja".......morao da zna.....:think:

to neko i zna..ali ima i ko ne zna..posto si ti super obavesten...link sam trazila za one koji nisu iz kategorije super-a kao ti..i ovo je kraj sa spamovanjima...
dakle krecmo jovo nanovo
 
Znaci gruzini su izbegli iz juzne Osetije i Abhazije . I sad oce da pobegnu od onog njihovog diktatora , cijem je dolasku na vlast kumovao i OTPOR iz Srbije , te da se vrate u Abhaziju , i osteiju , gde je gruzijska vojska napravala masakr nad civilima . Pa nek sevrate , ako smeju . Ima narod tamo da ih rascetvori .
 
molim da se u anketi ispred reci ognjista doda neophodni pridev vekovna :rtfm: inace cu biti primoran da podnesem prijavu protiv korisnika zbog antiustavnog delovanja :rtfm:

vrlo duhovito limanac...da li si sam smislio ili ti neko pomogao?..i tebi je ovo super...ismevati ljude koji su napustili svoje domove..a mnogo njih ih upravo zove tako kako se ti sprdas
kakvo ti je ovo prozivanje za protivustavno pisanje? i to si sam smislio ili ti je opet neko pomogao...zar ne vidis da granice sa sprdnjom prelaze granicu dobrog ukusa...ili ne vidish
licno mislim da ti zahebancija...nije uspela...ovome covek ne moze ni kiselo da se nasmeje
 
vrlo duhovito limanac...da li si sam smislio ili ti neko pomogao?..i tebi je ovo super...ismevati ljude koji su napustili svoje domove..a mnogo njih ih upravo zove tako kako se ti sprdas
kakvo ti je ovo prozivanje za protivustavno pisanje? i to si sam smislio ili ti je opet neko pomogao...zar ne vidis da granice sa sprdnjom prelaze granicu dobrog ukusa...ili ne vidish
licno mislim da ti zahebancija...nije uspela...ovome covek ne moze ni kiselo da se nasmeje
ja znam gomilu izbeglica i nijednog nisam cuo da je upotrebio taj naziv za svoju napustenu kucu ili stan:think: , obicno su to koristili domaci dusebriznici u javnim nastupima
 
ja znam gomilu izbeglica i nijednog nisam cuo da je upotrebio taj naziv za svoju napustenu kucu ili stan:think: , obicno su to koristili domaci dusebriznici u javnim nastupima

Користе их сви у медијим и у јавним наступима, наравно да у нормалном разговору неће користити нико
 
pa to ti kazem samo politicari , medijski manipulanti ,raznorazni profi dusebriznici i slicni , a obican posten svet koji se ne razvlaci po medijima ga ne koristi

Запамти они који не мисле као ти нису манипуланти и профи душебризници ,можда имају само много више образа и емпатије него ти
 

Back
Top