TRST
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: TRST

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano TRST

da li je neko skoro bio?Kako je ici kolima?Da li je jos interesantan za soping?Kada su tamo rasprodaJE?ILI ZA NEMACKU ,KADA SU RASPRODAJE,KADA JE NAJBOLJE ICI?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: TRST

Low cost iz Budimpešte ili Temišvara za 60-tak eura, povratna, sa svim taksama i jednim koferom.Wizzair do Venecije, a odatle je Trst blizu.Ako ti treba smeštaj, odradi to preko nekog booking sajta.Mislim da su najpovoljnija sniženja oko božića.Trst više nije ono što je bio 70.-tih i početkom 80.-tih, za one malo starije koji se sećaju tih vremena.

Zaslužan član malavelika (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio drgrbic Pogledaj poruku
    da li je neko skoro bio?Kako je ici kolima?Da li je jos interesantan za soping?Kada su tamo rasprodaJE?ILI ZA NEMACKU ,KADA SU RASPRODAJE,KADA JE NAJBOLJE ICI?
    bila sam pre nekoliko godina, ne znam kako je ici autom, avionom je bas blizu, a mislim da ni avionska karta sada nije tako skupa, jedino sto od aerodroma imas jedno sat voznje do Trsta
    Trst je bas sladak, ja nisam ocekivala da ce mi se dopasti, ali ima sharma...za soping mi nije bio bas sjajan, ne moze se uporediti sa Nemackom, koju spominjes, takodje, nemas nesto epohalno da viids tamo, ali ako ti je iskrslo da mozes da skoknes, obavezno idi..kao sto rekoh, slatko je, mada nista vise od toga...
    gradski prevoz im super funkcionise, btw...
    vodi racuna jedino o tome sto su im supermarketi ispod zemlje, ako kupujes hranu, mi smo se sludeli u jednom trenutku, nigde nismo uspeli da pronadjemo prodavnicu ..moguce je da se sad nesto izmenilo....

Zainteresovan član kamili (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    25

Citat Original postavio drgrbic Pogledaj poruku
    na sajtu aqua travela imas ponudu svakog petka shoping u Trstu pogledaj kosta 99e tri dana

Nov član
    Učlanjen
    11.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prolazim svake nedelje pored Trsta,svraćao sam par puta,nema pojma sa Trstom iz 80ih,po meni prilično skup grad,kolima se stiže brzo,imaš oko 650km od Beograda,sve je autoput osim nekih 30km kroz Sloveniju,putarina kroz Hrvatsku 15 eura u jednom pravcu i 15 eura kroz Sloveniju ali vinjeta za 7 dana,ako ideš zbog šopinga imaš lep autlet centar u Palmanovi nekih 30 km od Trsta,sve je dosta jeftinije i sve na jednom mestu,isto to imaš i ispred Beča,autlet centar Parndorf,pored samog autoputa,jeste autlet ali je sve brendirano i nekoliko puta jeftinije nego kod nas..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Kako li ce biti u Trstu oko katolickog Bozica? Ja planiram da zabodem 4,5 dana u to vreme jer ima neki sajam hrane tad.

Zainteresovan član Rei Ki (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    22

Citat Original postavio kamili Pogledaj poruku
    na sajtu aqua travela imas ponudu svakog petka shoping u Trstu pogledaj kosta 99e tri dana
    pa mogu dati i za 55 kada TRST nije vise Trst, tamo gde je bio Ponte Roso je kineska cetvrt, i u glavnom cak ni izdaleka nije ono sto je bio

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Italija je Italija. Kakve veze ima otici na izlet, sto mora da se kupuje nesto. Pa sama kafa vredi odlaska

Buduća legenda la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Bezveze je danas ici u soping u Trst, pored toliko drugih gradova. Inace, Trst je lep grad, razlikuje se od ostalih italijanskih gradova, koji su vise renesansni.
    Ako ipak odete, posetite Miramare, obliznji letnjikovac Habzurgovaca.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Slične teme

1. Trst je naš!
    Autor Schutz u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 22.07.2009., 23:25
  2. Voz na liniji Beograd - Trst
    Autor Aleksandar_M u forumu Putovanja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 18:25
  3. Trst 1953
    Autor Deratizator u forumu Avijacija i vojska