Duzan sam vam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 73786

Domaćin
Poruka
3.395
Evo sada cu da vam lepo objasnim zasto se glupiram,pisem sve one budalastine i otvaram bespotrebne teme.


1.Srecan sam,a svi znamo da je sreca veca kada se deli
2.Zelim da preteknem nekoliko legendarnih clanova u zezanju-NEMOGUCA MISIJA :besna::besna::besna::sad2::sad2:
3.To je jedan od nacina da vidim ko shvata i ostaje uz mene-taj je pravi prijatelj,a ko me odbaci i ignorise-taj je lazni prijatelj.P.S. Ne zaboravite da studiram psihologiju-neko je rekao da se zezam.Ovo je bio jedan test na kojem ste svi bili.


Takodje molim moderatora da ovu temu zakljuca za tacno 24 sata.


S'postovanjem.

Lazar-Spasa
Erazmo



P.S.Obecavam da vise necu da otvaram glupe teme-testiranje je proslo i da mozemo nastaviti da se druzimo.Svako je dobrodosao.



Hvala na razumevanju.:bye:
 
Evo sada cu da vam lepo objasnim zasto se glupiram,pisem sve one budalastine i otvaram bespotrebne teme.


1.Srecan sam,a svi znamo da je sreca veca kada se deli
2.Zelim da preteknem nekoliko legendarnih clanova u zezanju-NEMOGUCA MISIJA :besna::besna::besna::sad2::sad2:
3.To je jedan od nacina da vidim ko shvata i ostaje uz mene-taj je pravi prijatelj,a ko me odbaci i ignorise-taj je lazni prijatelj.P.S. Ne zaboravite da studiram psihologiju-neko je rekao da se zezam.Ovo je bio jedan test na kojem ste svi bili.


Takodje molim moderatora da ovu temu zakljuca za tacno 24 sata.


S'postovanjem.

Lazar-Spasa
Erazmo



P.S.Obecavam da vise necu da otvaram glupe teme-testiranje je proslo i da mozemo nastaviti da se druzimo.Svako je dobrodosao.



Hvala na razumevanju.:bye:

1.poeanta deljenja srece je i da mi budemo srecni-fail
2.neki ljudi jednostavno nisu rodjeni duhoviti-get over it
3.ja sam fake friend?omg:rida:
realno,vadis se.vrhovima noktiju.
 
1.poeanta deljenja srece je i da mi budemo srecni-fail
2.neki ljudi jednostavno nisu rodjeni duhoviti-get over it
3.ja sam fake friend?omg:rida:
realno,vadis se.vrhovima noktiju.

Ih hat nemoj da si na kraj srca,co`ek sve lepo obrazlozio....Obecao je da nece otvarati glupe teme,bas cemo da vidimo kol`ko ce da izdrzi.....:lol:
Pozz......
 
Evo sada cu da vam lepo objasnim zasto se glupiram,pisem sve one budalastine i otvaram bespotrebne teme.


1.Srecan sam,a svi znamo da je sreca veca kada se deli
2.Zelim da preteknem nekoliko legendarnih clanova u zezanju-NEMOGUCA MISIJA :besna::besna::besna::sad2::sad2:
3.To je jedan od nacina da vidim ko shvata i ostaje uz mene-taj je pravi prijatelj,a ko me odbaci i ignorise-taj je lazni prijatelj.P.S. Ne zaboravite da studiram psihologiju-neko je rekao da se zezam.Ovo je bio jedan test na kojem ste svi bili.


Takodje molim moderatora da ovu temu zakljuca za tacno 24 sata.


S'postovanjem.

Lazar-Spasa
Erazmo



P.S.Obecavam da vise necu da otvaram glupe teme-testiranje je proslo i da mozemo nastaviti da se druzimo.Svako je dobrodosao.



Hvala na razumevanju.:bye:

Druze, ja sam malo vise popio, pa ne znam da li najbolje razumijem tvoju poruku. Ali mi se cini da si ti nesto provredjen i da ti treba neka utjeha. A povredjen si na forumu! Ma pusti te jade, idi nedje u grad na neku zurku, pusti forum itd.
 
Cool.....sta je lose u testiranju.....mozda treba da otvoris temu o tome.....pa nas lepo(psiholoski)istestiras sve, pa nam posle procitas rezultate da cisto znamo na cemu smo.....:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top