EU ukida vize i Ukrajincima uskoro

Posle iskustva sa Poljacima pri ulasku u EU, gde je oko 800 000 njih vrlo brzo zavrsilo u Engleskoj - uvedena je privremena zabrana (par godina) radnih dozvola za obicnu publiku u EU. To je vazilo za nove clanove EU Bugarsku i Rumuniju.
A pogotovo ce zabrana vaziti za ne-clanove.
 
Potencijalne clanice NATO-a...

Jeste, cela prica oko Ukrajine se svodi na NATO, to je jasno svakome sa iole pameti i logickog rasudjivanja. Americi je Ukrajina potrebna kao saveznik u predstojecoj okupaciji Rusije. Tako okupirana i nacionalno devastirana Rusija, jedina je dobrodosla u novom svetskom poretku. Time se jednim udarcem ubijaju dve muve. Rusija vise nece predstavljati bilo kakvu vojnu opasnost niti pretnju, a sa druge strane, ta, resursima prebogata zemlja bice prisvojena i rabljena od zavojevaca.

Resili smo enigmu zvanu Ukrajina, zar ne?
 
Vrlo losa opcija...posto su plate nasih ljudi pale u Evropi zbog Bugara koji su pohrlili da rade za crkavicu po Evropskim zemljama...sad ce Ukrainci da rade i za 300dolara jer je kod njih solidna plata 100dolara..tako da ce vremenom najbolja opcija biti radeti u svojoj zemlji..A sto se Ukrainki tice one nece morati da idu taaako daleeeko u Arapske zemlje da se prostituisu ,bice to njima kasika u med...da,ima i onih snalazljivijih koje se se ves probile u Evropu preko striptiz barova...te love dobrostojece "dekice"...:)
 
Neces, neces...sad ce im "operativno" interesantniji biti neki bogati zapadnjak, bas kao i nasim ribama, tako da si ga isp ushio na svim frontovima...::sad2:


Meriti nase cure sa ukrainkama je stvarno ponizavajuce...u svakom zitu ima kukolja ali ovo poredjenje stvarno nije na mestu....radim sa njima godinama..nemoj...neznas na sta i za sta su te zene spremne...neke su i stradale ...pusti..cudna je to nacija...i mnooogo razlicita od naseg mentaliteta...:)
 
Meriti nase cure sa ukrainkama je stvarno ponizavajuce...u svakom zitu ima kukolja ali ovo poredjenje stvarno nije na mestu....radim sa njima godinama..nemoj...neznas na sta i za sta su te zene spremne...neke su i stradale ...pusti..cudna je to nacija...i mnooogo razlicita od naseg mentaliteta...:)

То је оно што им даје на квалитету.......
што су другачије од вас....и не осете се на лој.....
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Meriti nase cure sa ukrainkama je stvarno ponizavajuce...u svakom zitu ima kukolja ali ovo poredjenje stvarno nije na mestu....radim sa njima godinama..nemoj...neznas na sta i za sta su te zene spremne...neke su i stradale ...pusti..cudna je to nacija...i mnooogo razlicita od naseg mentaliteta...:)

Nagledao sam se ja i jednih i drugih, tako da, nemoj meni pricati.Imao sam prilike da se uverim i u 'smernost" nasih cura u vreme najvecih sr anja na ex YU prostorima, kad su tbuhom za kruhom palile preko grane.Da vidis na sta su sve tek nase bile spremne zarad minumum konfora koji im pruza neki, (sto rece nas nezenja iznad:lol:), "Hans", tako da ja tu ne bih pravio neku razliku i diskriminisao nase u odnosu na Ukrajinke:mrgreen:.


radim sa njima godinama

Izvini, a cime se ti bavis, ako nisam previse indiskretan?:mrgreen:
 

Back
Top