Neskromnost muskaraca i bahatost zena

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Dakle o cemu se radi. Cesto mi se ljudi zale kako ih zene maltretiraju u stanu njihovih roditelja. Ustvari ti muskarci su svaki dobili jedan stan od roditelja i ozenili se i tako u te stanove naselili te zene.
E sad one njih cesto tripuju kako su nesposobni jer rade za male plate, a ovi su svi uvereni da su nesposobni, sto mozda i jesu na jedan nacin, ali opet oni nesto imaju u tom braku, a njihove zene ne. One su dosle i stanuju kod njih, odnosno u stanovima koje su njihovi roditelji zaradili.
E sad kako bi vi reagovali? Ja npr. da sam u toj istoj situaciji, ja bi tu zenu oterao u pizdu materinu van iz stana.

E sad zasto oni to ne rade? Moje misljenje je zato sto se i nisu bas preterano mucili u zivotu pa i ne cene bas to sto su im roditelji ostavili, jer u protivnom ne bi za sebe rekli da su siromasni i ne bi dali tim zenama da im seru po glavi. Jer da su radili onako malo teze, mucili se, spavali po kamionu i vozili po 20 sati skoro svaki dan, mislim da bi daleko vise cenili svoj imetak.

Sto se tice posla ja sam kamion dao kao primer, neko se mucio na drugi nacin, mozda na brodu itd. U glavnom poenta je jasna.
 
Dakle o cemu se radi. Cesto mi se ljudi zale kako ih zene maltretiraju u stanu njihovih roditelja. Ustvari ti muskarci su svaki dobili jedan stan od roditelja i ozenili se i tako u te stanove naselili te zene.
E sad one njih cesto tripuju kako su nesposobni jer rade za male plate, a ovi su svi uvereni da su nesposobni, sto mozda i jesu na jedan nacin, ali opet oni nesto imaju u tom braku, a njihove zene ne. One su dosle i stanuju kod njih, odnosno u stanovima koje su njihovi roditelji zaradili.
E sad kako bi vi reagovali? Ja npr. da sam u toj istoj situaciji, ja bi tu zenu oterao u pizdu materinu van iz stana.

E sad zasto oni to ne rade? Moje misljenje je zato sto se i nisu bas preterano mucili u zivotu pa i ne cene bas to sto su im roditelji ostavili, jer u protivnom ne bi za sebe rekli da su siromasni i ne bi dali tim zenama da im seru po glavi. Jer da su radili onako malo teze, mucili se, spavali po kamionu i vozili po 20 sati skoro svaki dan, mislim da bi daleko vise cenili svoj imetak.

Sto se tice posla ja sam kamion dao kao primer, neko se mucio na drugi nacin, mozda na brodu itd. U glavnom poenta je jasna.

da...imaju stan od mame od tate..isto kao sto one imaju stoljnjake,krpe i serpe od mame i tate,ili sta se vec sad daje u miraz:lol:
tu nista ne valja,sa obe strane...........
 
Dakle o cemu se radi. Cesto mi se ljudi zale kako ih zene maltretiraju u stanu njihovih roditelja. Ustvari ti muskarci su svaki dobili jedan stan od roditelja i ozenili se i tako u te stanove naselili te zene.
E sad one njih cesto tripuju kako su nesposobni jer rade za male plate, a ovi su svi uvereni da su nesposobni, sto mozda i jesu na jedan nacin, ali opet oni nesto imaju u tom braku, a njihove zene ne. One su dosle i stanuju kod njih, odnosno u stanovima koje su njihovi roditelji zaradili.
E sad kako bi vi reagovali? Ja npr. da sam u toj istoj situaciji, ja bi tu zenu oterao u pizdu materinu van iz stana.

E sad zasto oni to ne rade? Moje misljenje je zato sto se i nisu bas preterano mucili u zivotu pa i ne cene bas to sto su im roditelji ostavili, jer u protivnom ne bi za sebe rekli da su siromasni i ne bi dali tim zenama da im seru po glavi. Jer da su radili onako malo teze, mucili se, spavali po kamionu i vozili po 20 sati skoro svaki dan, mislim da bi daleko vise cenili svoj imetak.

Sto se tice posla ja sam kamion dao kao primer, neko se mucio na drugi nacin, mozda na brodu itd. U glavnom poenta je jasna.

U kakvim se to ti krugovima kreces :sad2:
 
Sinke,ja mnogo puta trpim zenu jer i sam cesto gresim.Ali kad se bas iznerviram,i posvadjam,opet nikad ne pominjem da je to kuca koja mi je ostala od roditelja.Reci cu ti i zasto.
Bas zato,sto je kuca moja,mi cemo se opet pomiriti,ali kad joj jednom kazes da je to samo tvoje,ispadas svinja.Ona mozda nije kriva sto joj roditelji nisu dali nista slicno. Vodis svoje svakodnevne bitke,ali imanje ne pominjes i ne istices da si gazda kad se svadjas sa zenom.
Sa druge strane cenis to imanje,kucu,stan,i kad pocne da ti nesto oko toga lupeta,promenis temu,shvatice sama da joj je bolje da o tome cuti.
 
Dakle o cemu se radi. Cesto mi se ljudi zale kako ih zene maltretiraju u stanu njihovih roditelja. Ustvari ti muskarci su svaki dobili jedan stan od roditelja i ozenili se i tako u te stanove naselili te zene.
E sad one njih cesto tripuju kako su nesposobni jer rade za male plate, a ovi su svi uvereni da su nesposobni, sto mozda i jesu na jedan nacin, ali opet oni nesto imaju u tom braku, a njihove zene ne. One su dosle i stanuju kod njih, odnosno u stanovima koje su njihovi roditelji zaradili.
E sad kako bi vi reagovali? Ja npr. da sam u toj istoj situaciji, ja bi tu zenu oterao u pizdu materinu van iz stana.

E sad zasto oni to ne rade? Moje misljenje je zato sto se i nisu bas preterano mucili u zivotu pa i ne cene bas to sto su im roditelji ostavili, jer u protivnom ne bi za sebe rekli da su siromasni i ne bi dali tim zenama da im seru po glavi. Jer da su radili onako malo teze, mucili se, spavali po kamionu i vozili po 20 sati skoro svaki dan, mislim da bi daleko vise cenili svoj imetak.

Sto se tice posla ja sam kamion dao kao primer, neko se mucio na drugi nacin, mozda na brodu itd. U glavnom poenta je jasna.

Mislim da je ne bi oterao, isto tako da se zadesila obratna situacija tj. da je stan njen- ne bi ni ona tebe izbacila,da ti noj ke'njaš ako na primer ne radi.Jer ako imaš decu ne možeš misliti samo na sebe.;)
A za ovo drugo se potpuno slažem sa tobom.
 
ako ona pritom sedi i lakira nokte ondak je sinke tvoja reakcija na mestu.
muskarac generalno treba da zaradjuje vise od zene (osim ako trenutna situacija drugacije nalaze)
i ta zvocanja koja podrazumevaju rec nesposoban su zaista ogavna...zasto si onda sa nesposobnim covekom
i znam indirektno za takav primer...pa mislim sestro jel ti malo para...ono idi zaradi nesto :neutral: a ne taj covek ti donosi hleb na sto a ti sedis i jos ke.njas..vrhunski bezobrazluk i retardiranost
 
Dakle o cemu se radi. Cesto mi se ljudi zale kako ih zene maltretiraju u stanu njihovih roditelja. Ustvari ti muskarci su svaki dobili jedan stan od roditelja i ozenili se i tako u te stanove naselili te zene.
E sad one njih cesto tripuju kako su nesposobni jer rade za male plate, a ovi su svi uvereni da su nesposobni, sto mozda i jesu na jedan nacin, ali opet oni nesto imaju u tom braku, a njihove zene ne. One su dosle i stanuju kod njih, odnosno u stanovima koje su njihovi roditelji zaradili.
E sad kako bi vi reagovali? Ja npr. da sam u toj istoj situaciji, ja bi tu zenu oterao u pizdu materinu van iz stana.

E sad zasto oni to ne rade? Moje misljenje je zato sto se i nisu bas preterano mucili u zivotu pa i ne cene bas to sto su im roditelji ostavili, jer u protivnom ne bi za sebe rekli da su siromasni i ne bi dali tim zenama da im seru po glavi. Jer da su radili onako malo teze, mucili se, spavali po kamionu i vozili po 20 sati skoro svaki dan, mislim da bi daleko vise cenili svoj imetak.

Sto se tice posla ja sam kamion dao kao primer, neko se mucio na drugi nacin, mozda na brodu itd. U glavnom poenta je jasna.

Ma sta reci.Sve si rekao sinke.:ok:U potpunosti se slazem sa tobom.
 
Sinke,ja mnogo puta trpim zenu jer i sam cesto gresim.Ali kad se bas iznerviram,i posvadjam,opet nikad ne pominjem da je to kuca koja mi je ostala od roditelja.Reci cu ti i zasto.
Bas zato,sto je kuca moja,mi cemo se opet pomiriti,ali kad joj jednom kazes da je to samo tvoje,ispadas svinja.Ona mozda nije kriva sto joj roditelji nisu dali nista slicno. Vodis svoje svakodnevne bitke,ali imanje ne pominjes i ne istices da si gazda kad se svadjas sa zenom.
Sa druge strane cenis to imanje,kucu,stan,i kad pocne da ti nesto oko toga lupeta,promenis temu,shvatice sama da joj je bolje da o tome cuti.

Свака теби част матори, потпуно исправан став имаш. :ok: :ok: :ok:
 
ako ona pritom sedi i lakira nokte ondak je sinke tvoja reakcija na mestu.
muskarac generalno treba da zaradjuje vise od zene (osim ako trenutna situacija drugacije nalaze)
i ta zvocanja koja podrazumevaju rec nesposoban su zaista ogavna...zasto si onda sa nesposobnim covekom
i znam indirektno za takav primer...pa mislim sestro jel ti malo para...ono idi zaradi nesto :neutral: a ne taj covek ti donosi hleb na sto a ti sedis i jos ke.njas..vrhunski bezobrazluk i retardiranost

A neke lakiraju neke ne lakiraju. Neke rade isto kao i oni, ali sve "zvocaju" ko deda mraz na baterije.

I ja sam lagano svo to drustvo otpilio, jer mogu izdrzati da to gledam par puta ali ne mogu stalno.

I cini mi se da to nije bas retka pojava. Izgleda da tog terora ima bas puno, skoro pa 90 posto kod nas. Cak skoro ni ne poznajem ljude da imaju mirnu zenu. Izgleda da tu vlada debeli matrijarhat.

Samo ja to ne bi mogao, oterao bi to sve u k u r a c u roku 5 minuta.
 
Mislim da je ne bi oterao, isto tako da se zadesila obratna situacija tj. da je stan njen- ne bi ni ona tebe izbacila,da ti noj ke'njaš ako na primer ne radi.Jer ako imaš decu ne možeš misliti samo na sebe.;)
A za ovo drugo se potpuno slažem sa tobom.

Vama zenama su ta deca cesto izgovor da bi muzu srale po glavi, ali dobro. Ako je on taliban koji to ne vidi, neka trpi.

Nego secam se kad sam imao prvu curu, tek sam napunio 21 godinu i bio sam dosta popustljiv i fin prema ljudima, sad vise nisam. Sad ko me zayebava odmah ga odyebem iz mesta.

I tako sam jedan dan bio kod cure i ona navaljivala na mene da obucem zenske stvari da me slika u njima "radi fore":roll:, medjutim ja kako sam bio tada jako fin prema svim ljudima (moja greska) stalno sam joj na fin nacin objasnjavao da to necu obuci (jer mi muskost to ne dozvoljava) ali ona je i dalje navaljivala, dok na kraju njena sestra koja je dosta starija nije uletela u sobu i rekla (inace sestra joj je prava lafcina) "u pravu si sinke i u pravu si sto ne das da te navuku zene, pa da ti se smiju posle"

Izgleda da muskost nosis u sebi koliko god ti bio kulturan, radje ces zrtvovati kulturu umesto muskosti.

E, ali danas je sinke drugi macak i ne bi se ni sa kim uveravao, da ne napravi ono sto mu se ne svidja.

Uglavnom zene izgleda jako vole nekog maltretirati, bilo to na ovaj ili onaj nacin. Mislim zene u Srbiji, vani uglavnom nisu takve, jer rae i bave se necim u zivotu, pa nemaju vremena za glupe stvari.
 
Poslednja izmena:

Back
Top