Ime za radnju

zokibgd80

Početnik
Poruka
10
Pozdrav svima!

Zapocinjem uskoro novi biznis tj brza hrana sa kuvanim jelima. Potreban mi je savet za ime radnje. Evo nekoliko informacija pa ako pomogne. Radnja ce se nalaziti u Beogradu tacnije na Dorcolu. Vec postoje nazivi kao :

-kuhinjica
-urbane domacice
-tetkina kujna itd.
-moja kujna itd.

Molim za pomoc u izboru imena! Hvala unapred.
 
Pozdrav svima!

Zapocinjem uskoro novi biznis tj brza hrana sa kuvanim jelima. Potreban mi je savet za ime radnje. Evo nekoliko informacija pa ako pomogne. Radnja ce se nalaziti u Beogradu tacnije na Dorcolu. Vec postoje nazivi kao :

-kuhinjica
-urbane domacice
-tetkina kujna itd.
-moja kujna itd.

Molim za pomoc u izboru imena! Hvala unapred.
Dorćolski krkanluk!
;)
 
Pozdrav svima!

Zapocinjem uskoro novi biznis tj brza hrana sa kuvanim jelima. Potreban mi je savet za ime radnje. Evo nekoliko informacija pa ako pomogne. Radnja ce se nalaziti u Beogradu tacnije na Dorcolu. Vec postoje nazivi kao :

-kuhinjica
-urbane domacice
-tetkina kujna itd.
-moja kujna itd.

Molim za pomoc u izboru imena! Hvala unapred.

GURMAN
 
Znas Zoki ni mene ne bi privuklo ono "Urbano";)

Hmm cek da malo pojasnim. Ja sam kao mislio da bude kao nesto "Urbana Kujna" a samo ime mozda "Mandjare" ili tako nesto. Ionako su mi cilj pretezno musterije mladje populacije s obzirom da je sam centar grada i da kazemo da je ciljano za ljude koji naravno nemaju vremena za kuvanje. Da li se slazete samnom ? :confused:
 
Bukvalno sve od domacih kuvanij jela za poneti (corbe,pasulj,paprike,sarme,gulas itd).
Što znači da odmah možeš da zaboraviš sve što vuče na italijanski, engleski i sl. Zamisli samo "manđare" sarmu, urban food čorbasto pasuljče. Gurmanske nazive, ako se baš ne budeš bavio pravim gurmanlucima, takođe zaboravi... Gađamo sad nešto pravo!
 

Back
Top