NOVAC I SEX

solidrock

Početnik
Poruka
31
Da li je to povezano u nekom smislu ?
Da li novac utice na intenzitet orgazma ?
Ja zaista o tome nemam nikakvih spoznaja !:vatromet::vatromet::vatromet:

_______________________________________________________________

MONEY AND SEX

Is it related in some sense?
Does money influence the intensity of orgasm?

I do about it I have no knowledge! :brus:
 
Poslednja izmena:
Decko oce da muskom delu foruma nakaze gde da zarade silni kes ( me2everyone ) i kasnije ce verovatno da ih poduci nekim seksuslnim vestinama...:lol:

Losa reklama...:confused:

Ovo je nova tema, sto svako razuman moze da zkljuci i ona nema veze sa predhodnom.
Zato smo se i nasli na ovoj temi , a ne na predhodnoj.
Komentar je u svakom slucaju na mestu, ali nije na pravom.
Zao mi je PROMENITE KANAL.:dash:
 
Ne pitaj me ništa, nemam ni jedno, ni drugo. Zlobnici bi rekli ni treće... :D

Slažem se, novac nije bitan do te mere da bi bio presudan, znači, dosta znači, budimo realni, ali nije presudan...

pa znaci,u smislu kad ga nemas,a treba zaraditi za hleb,racune i sl. da bas i nije nesto podsticajno i da navodi na erotske misli.
opterecuje,ali ne bi smelo da prevagne.
 
pa znaci,u smislu kad ga nemas,a treba zaraditi za hleb,racune i sl. da bas i nije nesto podsticajno i da navodi na erotske misli.
opterecuje,ali ne bi smelo da prevagne.

Svakako. Operećuje verovatno i kada ga ima previše, čovek mu se posveti više nego što bi trebalo. Novac znači u onoj meri kojom se obezbeđuje sigurnost, da bi se rasterećeno pristupilo ostalim sferama života.
 
A sta ako nemas novca ???:hahaha:

Lakonski da odgovorim - snalaziš se... :D

Većina ljudi nema dovoljno novca, pa ipak se vole, vode ljubav, u vezama su sa odgovarajućim partnerima... Niko se na odriče ljubavi i seksa zbog besparice...

Npr. ako nemaš dovoljno love nećeš juriti Anu Ivanović, nego curu iz komšiluka... :lol: Ako nisi iz Monaka...
 
A da li se zenske ponasaju u tom stilu, tj. da li se one uopste bore za muskarce ?
Sta to znaci : " ........... MNOGE SU ME ZENSKE IMALE .............. " ??? :eek:

Bore se za muškarce koji im odgovaraju, na isti način kao i mi za odgovarajuće žene, s manje ili više uspeha.

Zavisi kakvo je tvoje opredeljenje, da li nalaziš ispunjenje u čestom menjanju partnerki ili se vezuješ na duže staze i veran si. Ako si prvi tip, lovac na suknje, onda mogu samo da ti čestitam. :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top