Ovo mi je skola....

Uuu svaki dan sto vidim na drugima sto da se meni desi..hvala bogu sto se opametim na sitnicama i sto me ima u celom parcetu:worth:e sad jedino sto na nepravdu ne mozemo uticati i nesto sto ne zavisi od nas pa se borenje protiv vetrenjaca ne izostavlja
 
Hiljadu puta sam to rekla ali se na žalost nisam opametila-što se tiče vere u ljude.
Uvek pružim veliku količinu tolerancije i razumevanja i uvek me iznevere i ma koliko puta sebi kažem to ti je škola za drugi put-opet dam šansu i tako iz početka.
 
Joj,bre,gde njega nađe:eek:Pa taj je u životu bukvalno gazio leševe da bi došao na mesto gde je bio,a i kad je došao nastavio je da gazi...Mada možda...Uvek od lošeg više naučiš nego od dobrog:(
 
Svaki put kada pomognem pogresnoj osobi ili budem previse dobar i ljubazan.
:dash:

POMOZI UVEK !! BUDI UVEK DOBAR I LJUBAZAN !:) nije nase da sudimo da li je neko prava ili pogresna osoba, a biti dobar i ljubazan, se ne moze nikad biti PREVISE,uvek moze jos i vise :)To je tvoj licni izbor puta...znati kakvi sve mogu ljudi biti , a ipak ostati dobar i human ..to je odlika najhrabrijih
 
Nekako najviše volim kada mi kao škola posluže iskustva i primeri drugih.
"Školovanje" na sopstvenom iskustvu je najskuplja ali i najbolnija varijanta.

najbolnija ali najdelotvornija...dzabe da ti govore,- pec pec za peglu :D, kad i tako moze biti da jeste aliii, te zatrcis se i zalepis ruku za peglu i GLE nikada vise ne zaboravis.....:confused:
 

Back
Top