Kad je gorko, zagrizi slatko ( stara tema u novome ruhu )

KoenBrajan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.176
Za kore : kašika Divlje, 8 kašika Hepi, 2 pichwajza, 5 kašika Juneta, 2 kašike BJ, kesica Brajana, kesica Gagiguje , Malevelike po potrebi
Za fil : 1l Moderne Pevačice, 3 kašike Hepi, 9 kašika Samante, 250 grama Hellen, 300 grama Tazzice u prahu
Za glazuru : 100 grama Superdamn za kuvanje, kašika Hepi, 2 kašike Skakutave I 2 kašike Juneta

Priprema :

Pomesajte secer, cimet I sodu bikarbonu, pa dodajte mleko, med, mast I jaja.Sve dobro izmesajte I prokuvajte 2 minuta. Skinite sa sporeta, a po potrebi dodajte brasno.Jos toplo testo podelite na 3 dela. Razvijte korice I jednu po jednu pecite na 250 stepeni da porumene.Prokuvajte mleko sa secerom, dodajte griz I uz stalno mesanje, kuvajte jos 4 minuta. Umutite margarin sa secerom, sjedinite sa ohladjenim filom pa filujte kore.
Preko poslednje kore stavite glazuru od cokolade.


Prijatno
 

Brajane,nikad ne gubi iz vida da su ukusi razliciti:P
Ja slatko ne volim.Volim samo stvarno.:P



nemoj da brigas zivot je djem od kajsije lol

Ne.Zivot nije djem od kajsije.Ali jeste djem koji treba da se proba,cak i kad je gorak.Jer Dogy,kako ces znati sta je slatko....?:think:

Inace...smrt se boji zivota.To je jedina stvar koje se smrt boji.Do koske.;)
 
Brajane,nikad ne gubi iz vida da su ukusi razliciti:P
Ja slatko ne volim.Volim samo stvarno.:P





Ne.Zivot nije djem od kajsije.Ali jeste djem koji treba da se proba,cak i kad je gorak.Jer Dogy,kako ces znati sta je slatko....?:think:

Inace...smrt se boji zivota.To je jedina stvar koje se smrt boji.Do koske.;)

Ja sam stvaran, zar ne ?
( kao i brojevi za loto )

ps. Laku noć draga i dragi forumaši
:bye:
 

Back
Top