Perverzni forumasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa shto se stidish? mislim...ako nije bilo dobro samo se ti stidi...ali ako je bilo neshto dobro....daj nam koju ideju :per:....

Ja se ne stidim...al' ne znam shta se racuna pod perverzijom....meni je sve u granicama normale...

Ne,ne ovo prevazilazi sve granice pristojnosti pa ne bih da detaljisem:manikir:
Tebi ne mogu dati nikakvu ideju ako ti je sve u granicama normale:)
 
Malo sam googlala...cisto da vidim shta ljudi opisuju pod perverznim stvarima u sexu.....

daaaaa krenemo.....
sex u javnosti...vishe puta...
kostimiranje,pretvaranje...takodje vishe puta [ali mnogo manje nego ovo pod jedan]
hmmmm....spenkovanje policijskim stop lizalom :mrgreen:
mmm....igranje cika genekologa,shto je zavrshilo s tim...u ebote koliko mjesta mogu li nogu da gurnem...=) e to mu nisam dala....

al' to po meni nije perverzija...

S&M me privlaci....
:per:
 
Malo sam googlala...cisto da vidim shta ljudi opisuju pod perverznim stvarima u sexu.....

daaaaa krenemo.....
sex u javnosti...vishe puta...
kostimiranje,pretvaranje...takodje vishe puta [ali mnogo manje nego ovo pod jedan]
hmmmm....spenkovanje policijskim stop lizalom :mrgreen:
mmm....igranje cika genekologa,shto je zavrshilo s tim...u ebote koliko mjesta mogu li nogu da gurnem...=) e to mu nisam dala....

al' to po meni nije perverzija...

S&M me privlaci....
:per:

eto vidis:).
a sad nam reci el ste se brijali medjusobno i el serre pred tobom. da imamo ceo robot:)
 
Malo sam googlala...cisto da vidim shta ljudi opisuju pod perverznim stvarima u sexu.....

daaaaa krenemo.....
sex u javnosti...vishe puta...
kostimiranje,pretvaranje...takodje vishe puta [ali mnogo manje nego ovo pod jedan]
hmmmm....spenkovanje policijskim stop lizalom :mrgreen:
mmm....igranje cika genekologa,shto je zavrshilo s tim...u ebote koliko mjesta mogu li nogu da gurnem...=) e to mu nisam dala....

al' to po meni nije perverzija...

S&M me privlaci....
:per:
E,pa to nije nista perverzno.To su obicne "igrarije"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top