Ruzan/na i Pametan/na vs Glup/a a Lep/a

Ti ocito ne razumes temu...Ne pitam te za simpaticnost ili dopadljivost nego za Ruznocu i lepotu i Glupocu i Pamecu!!!!

Sad vi sto stavljate Lep a Pametan,svako bi to,ali niko nije savrsen!!!

Ja temu razumem, ali tebi ocigledno fale osnove pristojnosti i lepe konverzacije.

Lepota je nadasve subjektivna kategorija i takodje obuhvata niz nijansi..od savrseno lepog do dopadljivog.

Moj odgovor je da mi nije potreban muskarac koji je ruzan ma koliko da je pametan.
Treba da provedem zivot sa tim muskarcem, dakle treba da me zadovolji i intelektualno ali i da u meni budi strast .
Isto tako ne zelim nekog ko je glup - kako provesti zivot ili godinu dve veze sa nekim sa kim ne mogu da razgovaram na ravnopravnom nivou.
Ergo, oba tvoja ponudjena odgovora otpadaju.

Biram prosek.
Muskarca koji nije Apolon ali je simpatican, sarmantan i meni dopadljiv .
On nije clan Mense, ali nije ni u intelektualnom minusu...ravan je meni, "pricamo istim jezikom" sto bi narod rekao.

Zaista mi je zao ako ti ne uspevas da shvatis nesto sto ti je predstavljeno vrlo precizno i jasno.

Nijedno ne biram ( za sebe) i nijedno ne bih zelela biti.
Jer nijedno nazalost nije najbolji izbor.
 
Poslednja izmena:
pametna i lepa,a ako mora od ova dva onda glupa i lepa,jer onda mogu malo da sharam :mrgreen:
j/k

:zcepanje: A kad ti ta tvoja glupaca iskopa oci u besu kad otkrije jer takva glupa ne zna da se ponasa drugacije u kriticnim situacijama, shtash onda?

Najopasnije je biti u drustvu glupih jer im nedostaje racio i ravnoteza u glavi, razumes? Ako ne razumes samo ce ti se kasti cim te glupa cica otkrije da sharash.:zper:
 
Za mene su pamet i duhovitost najjaci afrodizijaci. :)

Ja nikako ne volim lepe.Mislim da se oni ruznjikaviji malo vise trude oko zena..razvijaju posebne tehnike zavodjenja..udvaranja. Samim tim su mi zanimljiviji. A..i spremni su da vise ugode zenskoj sujeti..:lol: Lepi znaju da budu samozadovoljni..samim tim su nekad odbojni i nezanimljivi.:roll:

Ali,u zivotu nikada ne dobijemo ono sto zelimo tako da su oni najvazniji bili i lepi..:aha:


p.s.

Glupi ne dolaze u obzir ni u kakvoj kombinaciji!!!
 
Za mene su pamet i duhovitost najjaci afrodizijaci. :)

Ja nikako ne volim lepe.Mislim da se oni ruznjikaviji malo vise trude oko zena..razvijaju posebne tehnike zavodjenja..udvaranja. Samim tim su mi zanimljiviji. A..i spremni su da vise ugode zenskoj sujeti..:lol: Lepi znaju da budu samozadovoljni..samim tim su nekad odbojni i nezanimljivi.:roll:

Ali,u zivotu nikada ne dobijemo ono sto zelimo tako da su oni najvazniji bili i lepi..:aha:


p.s.

Glupi ne dolaze u obzir ni u kakvoj kombinaciji!!!
:ok:
Sve receno kako treba!
 
Za mene su pamet i duhovitost najjaci afrodizijaci. :):ok:

Ja nikako ne volim lepe.Mislim da se oni ruznjikaviji malo vise trude oko zena..razvijaju posebne tehnike zavodjenja..udvaranja. Samim tim su mi zanimljiviji. A..i spremni su da vise ugode zenskoj sujeti..:lol: Lepi znaju da budu samozadovoljni..samim tim su nekad odbojni i nezanimljivi.:roll:

Ali,u zivotu nikada ne dobijemo ono sto zelimo tako da su oni najvazniji bili i lepi..:aha:


p.s.

Glupi ne dolaze u obzir ni u kakvoj kombinaciji!!!

Meni se gade oni koji razvijaju tehnike udvaranja... Malo je to razvijanje izvestaceno, zar ne?
 

Back
Top