ginekomastija

genius maximus:
Naravno, doktor je postavio dijagnozu. Imam 25 godina, nadao sam se da ce problem da eventualno nestati (umanjiti se) kako izlazim iz puberteta - ali nista od toga.

Da li su ti radili hormonski status, da bi na osnovu toga uveli adekvatnu terapiju?
Pozz, dipl ph spec.
 
Sto se hormona tice, sve je u redu. radio sam analizu pre dva meseca, lekar je rekao da je to o.k.
Samo, operacija - koja je bila njegov predlog je meni trenutno neostvariva. Kosta oko 1000 EUR, a to definitivno nemam. Zato se i raspitujem, ukoliko iko ima slicnih iskustava - moze li se problem bar delimicno resiti na neki drugi nacin.
 
vezbe nista ne pomazu mozes da se ubijas vezbajuci jer sam naziv ti kaze to je deo zenskog tkiva na tebi i posto zna da "boli" u glavi mnogo moj ti je savet potrazi pomoc esteckog hirurga sto pre jedino tako mozes sebi pomoci jer sto vise vremeprolazi bices nesrecniji jos vise nego sad ,a sama operacija nije ni skupa ni rizicna ,a mnogo ce ti znaciti .
reci mi samo znas li mozda cega je posledica ginekomasno tkivo koje je nastalo tj. jesil' uzimao neke lekove kao klinac (palitrex pentreksil,....)steroide ili nesto drugo molim te odgovori mi jako me zanima ?
 
Pozdrav svima. imam 26 godina,ginekomastiju imam jos od pubertetskih dana. Danas sam bio kod doktora opste prakse po uput za plasticnog hirurga. Dosta sam po netu citao i pretrazivao o ovom problemu. Ono sto mogu da kazem je da nemam preterani visak kilograma niti sam ikad imao,nisam koristio droge i sl stvari jednostavno se pojavila u pubertetu kao mala po malo bolna kvrzica ispod bradavice! To se postepeno povecavalo i sad tako stoji jedna odredjena velicina! Da ne zaboravim da je Gyne samo na jednoj dojci (levoj) Ono sto mene zanima je dali je mogu operisati u kc Kragujevac i dali se placa ? ili je samo to vid tipa participacije i lezanja u bolnici? Koliko se ostaje u bolnici i koliko traje oporavak? Hala unapred , mnogo bi mi znacilo kada bi neko odovorio!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
 
Ja sam obostranu ginekomastiju dobio u 14-oj a rešio u 18-oj godini života hirurškom operacijom.
Uzrok nepoznat obzirom da su mi hormoni bili uredni a npr. testosteron na gornjoj granici normale.
Sama operacija se izvodila pod opštom anestezijom i izveo ju je hirurg plastičar. Posle su mi stavili dren i odležao sam pet-šest dana u bolnici. Bilo je besplatno a kako je sada ne znam.
 
cao,
tek sam se registrovao na ovaj forum i video sam tvoju poruku od pre godinu dana. Posto sam pre 3 nedelje operisao ginekomastiju , mogu ti preneti svoje iskustvo ako se jos uvek boris sa tim
 
cao,
tek sam se registrovao na ovaj forum i video sam tvoju poruku od pre godinu dana. Posto sam pre 3 nedelje operisao ginekomastiju , mogu ti preneti svoje iskustvo ako se jos uvek boris sa tim

Молим те, кажи да ли си нешто плаћао?и где си обавио захват?мени тражила докторка преко 1000 евра у државној клиници......хвала
 

Back
Top