ginekomastija
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: ginekomastija

Podrazumevano ginekomastija

Imam prilican problem sa ovim, da li neko zna moze li se to resiti nekim vezbama ili je operacija jedino resenje?

hvala unapred

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koliko imas godina??Da li ti je lekar rekao da je u pitanju ginekomastija,ili si sam postavio dijagnozu?

Podrazumevano

Naravno, doktor je postavio dijagnozu. Imam 25 godina, nadao sam se da ce problem da eventualno nestati (umanjiti se) kako izlazim iz puberteta - ali nista od toga.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Starosedelac
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio genius maximus
    Naravno, doktor je postavio dijagnozu. Imam 25 godina, nadao sam se da ce problem da eventualno nestati (umanjiti se) kako izlazim iz puberteta - ali nista od toga.
    Da li su ti radili hormonski status, da bi na osnovu toga uveli adekvatnu terapiju?
    Pozz, dipl ph spec.

Podrazumevano

Sto se hormona tice, sve je u redu. radio sam analizu pre dva meseca, lekar je rekao da je to o.k.
    Samo, operacija - koja je bila njegov predlog je meni trenutno neostvariva. Kosta oko 1000 EUR, a to definitivno nemam. Zato se i raspitujem, ukoliko iko ima slicnih iskustava - moze li se problem bar delimicno resiti na neki drugi nacin.

gost 4554 nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hormoni u redu....hmmm...A da li si potražio mišljenje još nekog lječnika...... :?

Podrazumevano

Ranije mi je doktor iz studentske zdusno preporucivao "noz", mada tada nisam radio nikakve analize i sl. Sve je ostalo u domenu razgovora.

Legenda
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Ranije mi je doktor iz studentske zdusno preporucivao "noz", mada tada nisam radio nikakve analize i sl. Sve je ostalo u domenu razgovora.
    Ginekomastija nema veze samo sa hormonima ali to ocigledno 'strucnjaci' sa foruma ne znaju. :wink:

gost 4554 nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Ginekomastija nema veze samo sa hormonima ali to ocigledno 'strucnjaci' sa foruma ne znaju. :wink:
    Baš me nasmeja....

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Pa sa cime onda sve imaju veze?

Početnik
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

vezbe nista ne pomazu mozes da se ubijas vezbajuci jer sam naziv ti kaze to je deo zenskog tkiva na tebi i posto zna da "boli" u glavi mnogo moj ti je savet potrazi pomoc esteckog hirurga sto pre jedino tako mozes sebi pomoci jer sto vise vremeprolazi bices nesrecniji jos vise nego sad ,a sama operacija nije ni skupa ni rizicna ,a mnogo ce ti znaciti .
    reci mi samo znas li mozda cega je posledica ginekomasno tkivo koje je nastalo tj. jesil' uzimao neke lekove kao klinac (palitrex pentreksil,....)steroide ili nesto drugo molim te odgovori mi jako me zanima ?

Podrazumevano

ne, nista od toga. Jednostavno, sa 13 godina su pocele promene, par godina kasnije se sve zustavilo i sad je tako kako je.

Nov član spitfirekg (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ginekomastija

Pozdrav svima. imam 26 godina,ginekomastiju imam jos od pubertetskih dana. Danas sam bio kod doktora opste prakse po uput za plasticnog hirurga. Dosta sam po netu citao i pretrazivao o ovom problemu. Ono sto mogu da kazem je da nemam preterani visak kilograma niti sam ikad imao,nisam koristio droge i sl stvari jednostavno se pojavila u pubertetu kao mala po malo bolna kvrzica ispod bradavice! To se postepeno povecavalo i sad tako stoji jedna odredjena velicina! Da ne zaboravim da je Gyne samo na jednoj dojci (levoj) Ono sto mene zanima je dali je mogu operisati u kc Kragujevac i dali se placa ? ili je samo to vid tipa participacije i lezanja u bolnici? Koliko se ostaje u bolnici i koliko traje oporavak? Hala unapred , mnogo bi mi znacilo kada bi neko odovorio!
    Nazad na vrh
    Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Primećen član
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam obostranu ginekomastiju dobio u 14-oj a rešio u 18-oj godini života hirurškom operacijom.
    Uzrok nepoznat obzirom da su mi hormoni bili uredni a npr. testosteron na gornjoj granici normale.
    Sama operacija se izvodila pod opštom anestezijom i izveo ju je hirurg plastičar. Posle su mi stavili dren i odležao sam pet-šest dana u bolnici. Bilo je besplatno a kako je sada ne znam.

Nov član
    Učlanjen
    11.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cao,
    tek sam se registrovao na ovaj forum i video sam tvoju poruku od pre godinu dana. Posto sam pre 3 nedelje operisao ginekomastiju , mogu ti preneti svoje iskustvo ako se jos uvek boris sa tim

Moderator bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Mozete preneti svoje iskustvo mozda nekome nekada pomognete.

Hvala.

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dior_bg Pogledaj poruku
    cao,
    tek sam se registrovao na ovaj forum i video sam tvoju poruku od pre godinu dana. Posto sam pre 3 nedelje operisao ginekomastiju , mogu ti preneti svoje iskustvo ako se jos uvek boris sa tim
    Молим те, кажи да ли си нешто плаћао?и где си обавио захват?мени тражила докторка преко 1000 евра у државној клиници......хвала

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

дзззззз

Zaslužan član Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.