IQ testovi

zimba150

Zainteresovan član
Poruka
193
http://rs.test-iq.com/

Odlepio sam od silnih linkova na fb, na forumima... google reklame.

Po cemu je ovo tako specijalno?

I ono: "IQ coveka sa tri zuba je 90" ili kako vec... Ili ja nisam skapirao smisao toga ili je to krajnje kretenski i veze sa mozgom nema. Bice da je ovo drugo osim ako nije iza neka genijalna, nedokuciva sustina.

Zasto bih platio 400-500 dinara da vidim rezultat testa? Sta imam od tog rezultata?

Uradio sam i mogu vam reci da je debilan skroz (prvi jer posle njega drugi nisam hteo ni da pogledam). Nije tezak uopste, da nisam covek od principa poslao bih poruku samo da potvrdim da sam suvi genije (novi Ajnstajn) prema njihovom testu. Kad sam kod njega i njegov sam test uradio za 10-ak minuta ali nisam novi Ajnstajn.
Ono tamo na sajtu rs.test-iq je smesno. Navlace ljude da misle kako su dobro uradili pa da posalju poruku i da se posle qrce kako su pametni.

Da li su ljudi culi za http://www.mensa.rs
Na prvi pogled ima slicnih testova, reklo bi se iste tezine.. ali to je samo na prvi pogled.

Ako mislite da se pametni, da ste male Tesle odete lepo tamo i ako jeste dobijete napismeno, postanete clan i kasnije uzivate povlastice od skolovanja do posla... kroz ceo zivot.
 
Svi moraju da napisu koliko kosta i to na vidnom mestu. Tako stoji u ugovoru sa kompanijom koja pruza usluge placanja preko sms-a. Zanimalo me pa sam citao malo o tome.

Ako vidite da negde nema cene, pogledajte ko pruza tu uslugu i prijavite. To nije nista lose, nije podmuklo cinkarenje vec naprotiv veoma velikodusan gest jer ce lopovi na taj nacin biti sankcionisani i ljudi se nece upecati i biti prevareni.
Podmuklo je to sto oni rade.
 
lol.... Ocigledno... :)

Ili je to ona fora da se privuce paznja ako ne necim normalnim, zanimljivim, pametnim.. onda jednostavnom debilnoscu. To je strategija mnogih kada rade reklame. Narocito one na TV-u o raznim sredsvima za pranje vesa i slicno. Kao da preko celog ekrana pise "biti debil je ok - budite i vi debili, kupite nas proizvod ne zato sto je dobar nego zbog ove izvanredne reklame".
Nije sala, to je lukav(?) marketinski potez...
 
Poslednja izmena:
potpuno se slazem OVO JE PREVARA ne bi im dao ni dinar odem na mensu i resim test a ja izgubio svojih 10min zivota na ovu glupost ovakve prevare ce te sretati sve cesce na netu to su nasi videli iz inostranstva ima ih milion samo traze da se povezes i da ti skidaju pare :S
 
To se zove jak marketing, kada vidite da se nesto neprestano pojavljuje svuda... vecina usluga koje imaju jak marketing na internetu imaju los kvalitet...osim poznatih kompanija, iako se i kod njih desava ta slicna pojava.

Normalno da je debilno potrositi silne pare na njihov IQ test, ali ko to zeli, usluga je postena. Posteno lopovska.
 
To se zove jak marketing, kada vidite da se nesto neprestano pojavljuje svuda... vecina usluga koje imaju jak marketing na internetu imaju los kvalitet...osim poznatih kompanija, iako se i kod njih desava ta slicna pojava.

Normalno da je debilno potrositi silne pare na njihov IQ test, ali ko to zeli, usluga je postena. Posteno lopovska.

posteno lopovska xaxaxaxa
 
Pre dva dana je na HRT-u bila emisija koja se bavi prevarama na netu, tako da je sagovornik bas objasnjavao na doticnom sajtu kako se manifestuje i maznjavaju lakovernim korisnicima
 
Nema tu sta sitno ili krupno,na srpskom ili na engleskom.Kad ti neki web sajt trazi broj telefona ti ga jednostavno ne das.Sada imam neki zez i na googleu,traze mi broj telefona da mi naprave gmail akaunt,msm se ja wtf.I lepo ugasis stranu,a oni neka jedu ono sto nije za jelo nekom drugom:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
uvek ce u ovom ili nekom drugom obliku postojati ovce za sisanje. Naravno da ti nemas nikakve koristi u ovom slucaju, jer je najbitnije da platis ako si lakoveran a svako ima prava da zaradi dok god je zakonom dozvoljeno pogotovo na internetu
 

Back
Top