Prodajem srebrnjake extra kvalitet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
UGLAVNOM SREBRNJACI NA PRODAJU, MADA IMA I DOSTA NASE BRONZE, ODLUCNU PONUDU MOZETE POGLEDATE NA http://www.limundo.com/aukcije-joca92po I SVA PITANJA POSLATI NA POST LIMUNDA, RADO CU ODGOVORITI I VRSITI NEKU ZAMENU.

Kolega, upravo sam pogledao vasu ponudu. Ima stvarno dobrih stvari i cene mi se cine ne realne, nego vrlo prihvatljive, bar za pojedine komade.
Ali bih se tesko mogao sloziti da je 5 korona iz 1900 sUNC. Previse je izlizana sa jedne strae, a drugu stranu najcesce niste ni slikali.
Pozdrav u zelje da sve prodate za njihovu pravu vrednost.
 
evo ja bih iskoristio priliku da dam prepruku za saradnju sa kolegom Mitić1! Već duže vreme sarađujemo bez ikakvih problema i dosta dobrih komada iz moje kolekcije potiče od njega...
Uglavnom se konsultujemo u vezi cena za pojedine komade koje želi da proda ali mislim pre svega da je pošten čovek i spreman na dogovor i poštenu razmenu (što više preferiram - tj razmenu)...
a ta 5 kronen je stavrno prelepa (nije baš UNC jer sumnjam da takva igde postoji), to kažem jer potiče iz jedne naše razmene....
 
evo ja bih iskoristio priliku da dam prepruku za saradnju sa kolegom Mitić1! Već duže vreme sarađujemo bez ikakvih problema i dosta dobrih komada iz moje kolekcije potiče od njega...
Uglavnom se konsultujemo u vezi cena za pojedine komade koje želi da proda ali mislim pre svega da je pošten čovek i spreman na dogovor i poštenu razmenu (što više preferiram - tj razmenu)...
a ta 5 kronen je stavrno prelepa (nije baš UNC jer sumnjam da takva igde postoji), to kažem jer potiče iz jedne naše razmene....
Drago mi je da si se javio u vezi ove ponude na limundu zato sto kazes da znas coveka, to je vec preporuka.
Ja vrlo nerado kupujem na limundu jer je to on line prodaja, a ljudi cesto postavljaju lose slike na kojima se ne vidi najbolje sta je ponudjeno. A naravno, svi hvale ono sto prodaju, pa kad se na to ponekad doda neiskustvo kupca, eto nesporazuma i svadje. Zato ja volim da licno pogledam novcic, prodiskutujem sa pridavcem, malo se i pocenjkamu, sve je to sastavni deo rituala i na kraju bilo da se kupi ili ne kupi, moze biti razlicitih i neusaglasenih misljenja, ali nema nesporazuma.
Inace, po tvom iskustvu za koliko se moze naci 50 i 20 din iz 1931 u sto boljem kvalitetu, kako se realno krecu cene. Standardni primerci, ne oni sa obrnutim aversima li natpisom?
 
preporučio sam čoveka onima koji su radi da kupe na Limundu jer se ponekad to isplati a ako ništa stekne se poznanstvo i veza koja može da dobavi neki pseban komad i u privatnoj režiji...
50 din u I klasi - sve 4 varjante - oko 50e (London možda i manje 35-45)
20 din u prvoj klasi 20e - a evo šta smatram I klasom
 
prblem je kod njihovog pohranjivanja i sastava tj bronze kojoj su potrebni specifični uslovi da se dobro prezervira...bronza reaguje vrlo brzo sa kiselim zemljištem ali kad je ono ne destrktivnog sastava dobija onaj fini sloj zelenog oksida (patinu)...
potrebno je da pre toga kovanica nije fizički povređena ....
zato je mnogo lepo videti zeleni ili tamni komad koji sija kao staklo...
 
IMAM 500 RIMLJANA NA PRODAJU, KO JE ZAINTERESOVAN MOZE NA MAIL DA DA SVOJU PONUDU, IMA TU SVEGA I SVACEGA A JA SE BAS I NE RAZUMEM.

ZAINTERESOVAN SAM I ZA KUPOVINU 1 DINARA IZ 1875, 5,10 I 20 PARA 1917 I 2 DINARA 1938 MALA KRUNA, KOLICINE NEOGRANICE, SVE PONUDE SALJITE NA GORE NAVEDENI MAIL. HVALA.
 
usta moja hvalite me
,a sto se tice cena na Limundu ,10 ljudi tamo preprodaje ono sto su kupili od nepoznavalaca vrednosti kovanica pa na tome zaradjuje
Nema tu ljubavi prema numizmatici ,vec samo prema profitu,kupi jeftinije prodaj skuplje i ko ce brze da odere nekog ko se ne razume,kao hijene
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top