Da li ugađate sebi skupim sitnicama?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Videle ste neku fenomenalnu sitnicu ( ogrlicu, narukvicu, privezak, bombonjeru, lak za nokte, makijato kafu, cipele, papuče, oklagiju, torbicu za mobilni, naočare, peglu.... ) koja vam je zapala za oko, ali koja ima cenu 10 ili 20 puta veću od one koju ste očekivale i za koju smatrate da je realna.Hoćete li je kupiti? Zašto?
 
Priznajem da umem da odlepim za nekom skupom sitnicom, ne cesto, ali to je bas poseban osecaj.Poslednje za cime sam tako odlepila je Lipton caj koji inace volim u velikoj metalnoj kutiji, zutoj i preslatkoj koju cu kasnije koristiti za odlaganje nekih sitnica.
Inace, desava mi se da vise puta obigravam oko jedne te iste skupe stvari dok se konacno ne usudim da je kupim i osecam se super, kao da sam napravila neki mali greh, znam da sam mogla korisnije da potrosim novac, ali savest me ne grize nego mi je super i nekako toplo oko srca.
 
Videle ste neku fenomenalnu sitnicu ( ogrlicu, narukvicu, privezak, bombonjeru, lak za nokte, makijato kafu, cipele, papuče, oklagiju, torbicu za mobilni, naočare, peglu.... ) koja vam je zapala za oko, ali koja ima cenu 10 ili 20 puta veću od one koju ste očekivale i za koju smatrate da je realna.Hoćete li je kupiti? Zašto?


Da li cu je kupiti zavisi od toga koliko mi se dopada i koliko novca imam pri sebi. Ukoliko imam dovoljno kupicu doticnu sitnicu sigurno:besna:. Novac ne cenim uopste, smatram ga sredstvom za moj srecniji zivot pa ako me ta sitnica cini srecnom kupila bih je. Zivot cine sitnice a ja kada ugodim sebi takoooo sam srecnaaaaa :zurka:...verovatno cu imati drugacije prioritete kada budem imala svoju decu, do tada cu ugadjati iskljucivo sebi:manikir:
 
Videle ste neku fenomenalnu sitnicu ( ogrlicu, narukvicu, privezak, bombonjeru, lak za nokte, makijato kafu, cipele, papuče, oklagiju, torbicu za mobilni, naočare, peglu.... ) koja vam je zapala za oko, ali koja ima cenu 10 ili 20 puta veću od one koju ste očekivale i za koju smatrate da je realna.Hoćete li je kupiti? Zašto?

Samo u momentima teške depresije. :lol:
 
Volim lepe komade, bez obzira na cenu. Ne privlače me brendovi, pomodarka nisam. Nekada se desi da kupim nešto firmirano, ali isključivo zato što mi se dopalo. Da bih ugodila sebi, ta sitnica ne mora da bude skupa, a i ne mora da bude sitnica. Zavisi od trenutne finansijske situacije. (Depresija nije neophodna.:))
 
ne,al u opste...sto se tih gluposti tice bas stekam pare i ne dam da mi se izbiju iz dzepa
medjutim kada dodje do hrane,volim da jedem kvalitetno i ukusno....i tu olako dajem pare za sireve,za vina,crne cokolade,voce i tako neke stvari koje volim jer necu da jedem razno smece....i onda dosta para ode na ranu :sad2:
 
ne,al u opste...sto se tih gluposti tice bas stekam pare i ne dam da mi se izbiju iz dzepa
medjutim kada dodje do hrane,volim da jedem kvalitetno i ukusno....i tu olako dajem pare za sireve,za vina,crne cokolade,voce i tako neke stvari koje volim jer necu da jedem razno smece....i onda dosta para ode na ranu :sad2:

pa dobro, zato si tako velika porasla i izgledas ko prava srpska majka :heart:
 
ja sam sad u atini dala za gace skoro 20 evra
ej ljudi moji dvaes evra, a na ruke se peru
znas sta sam mogla za te pare sve da kupim.
I jos ih nisam obukla, stra me:neutral: tetosem ih ko bepce
a i nije samo sto me strah, nego sto sam skapirala da su to ustvari one gace , za one specijalne prilike, striptizi i tako to iz filmova, pa i nemam priliku da ih prezentujem
al dobro, otom potom, samo da ih ne prerastem
 
...kad mi se nešto baš, ali baš svidi, ja dobijem totalno zamračenje svijesti...srećom je tu uvijek neko da me odmrači...to što kod sebe nemam pare nije nikakav problem, živim gdje se svi znaju pa ide ono platićeš kad možeš, samo nosi...
...još uvijek žalim za jednom rolkom u dva dijela i dvije boje...dvije godine su prošle od tada...i još uvijek nabijam drugarici na nos...e, da sad imam onu rolku, znaš kako bi mi išla...
...a stvar je u tome što me ne bi usrećilo...
 
Videle ste neku fenomenalnu sitnicu ( ogrlicu, narukvicu, privezak, bombonjeru, lak za nokte, makijato kafu, cipele, papuče, oklagiju, torbicu za mobilni, naočare, peglu.... ) koja vam je zapala za oko, ali koja ima cenu 10 ili 20 puta veću od one koju ste očekivale i za koju smatrate da je realna.Hoćete li je kupiti? Zašto?

ja samo tako i kupujem..
ono sto mi se dopadne, bez obzira na cenu..
nisam kupoholicarka..
cesto se desi da po nekoliko meseci ili cak i celu sezonu nista ne kupim..
ali kad naletim na sitnicu ili krupnicu koja mi se dopadne - ne pitam za cenu..
 

Back
Top