Да ли бисте се сликале за еротски часопис?

Да ли бисте се сликале за еротски часопис?

  • да

  • само груди

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Значи, не скроз голе...
Него, уопште, да ли би то могло да дође у обзир због недостатка начина како да дођете до кеша? :think:
hocu, po stare dane... da se kezim sa prve strane onima koji se ne drze tako dobro za svoje godine :zper:
 
da mi fale pare ne bih,ako bih bila slavna licnost bih
Ne razumem... kao anonimus ne bi, a kad postaneš pevačica onda hoćeš...:confused: dvostruki standardi...:neutral:
Ne bih. Uobražena sam - imam ozbiljnu profesiju i želim da u novine stignem radeći svoj posao, a ne pokazujući obnaženo telo. Razumem žene kojima je posao da se slikaju gole, ali im ne zavidim.

Ja ne želim da stignem u novine nikad...
Ne vidim ništa dobro u tome...
A kamoli u erotski časopis... da neki klinjo od 12 leta d.rka na mene...:roll::confused:
 
Ne razumem... kao anonimus ne bi, a kad postaneš pevačica onda hoćeš...:confused: dvostruki standardi...:neutral:
:


ja nemam dvostruke standarde:evil:

postoje ozbiljni casopisi,mislim,koliko ti takvog tipa mogu biti, Maximus, koji je vishe sportski gde devojke nisu skroz gole, i drugo je to kad je to dobar magazin, i kad se Beyonce slika na njemu u kupacem ili Rihanna ali je pokrila grudi rukama az drugo je neki made in srbija casopis sa pijace gde pored gole ribe imas ukrstene rechi....
Isto shto i Goddesss,ako je neki dobar,stavrno dobar casopis. i lepo je rekla ova ne skroz gole dakle moze do struka da prekrijem grudi rukama ili koja god vec poza...a ne bih kao anonimus jer je bilo pitanje da li bi to uradile ako bi nam trebale pare,a da mi trebaju,ne bih nabavlajla tako shto bih se slikala gola. I Merilin se slikala gola a opet ima razlike u toj njenoj slici i slike neke iz Cacka kako se guzi u domacoj varijanrti.
 
nasla sliku

2qitggo.jpg
 

Back
Top