ZENE...i nikad kraja

Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...

Ja ne besnim, sto? Nisam se prepoznala u tome! Ja to, na primer, uopste ne mislim ni o zenama ni o muskarcima. Mislim da mnogo njih nije sposobno ni za krevet!
 
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...

Pa i ne moraju da budu sposobne kad mogu vas da upregnu........ 8)
 
Nek samo proba neka...
Opet me je zensko napravilo volom...
igrao sam samo epizodu...
samo epizodu

Ma nisam ja bre bora i sve je manje takvih sto je dobro...jer cete od sad malo vi zene da vucete sanke :wink:
 
Sada tek vidim koliko postovanja prema devojkama imaju muskarci sa kojima se ja druzim, a da ne govorim o muskarcima sa kojima sam bila u vezi, i na posletku, da ne spominjem mog trenutnog decka.
Ne znam da li su u pitanju oni, ili cinjenica da ja spadam u onih 10% koje ti spominjes :lol: (iako nemam ni najmanju ideju kako si stigao do te brojke, pre ce biti da je 90% muskaraca sposobno da misli samo na krevet pa ne primecuju sta sve njihove devojke znaju i mogu)
 
Toplicic Milos:
hehe...rekao sam 90%
to znaci da ja sebe vidim sa nekom od onih 10%
a sve muskarce prepustam tebi pa uzivaj u zivotu kad volis :wink: mishice


Ups, preterao si malkice, sta da radim sa 10% muskaraca, pa meni treba samo jedan... ne jedan posto vec SAMO JEDAN.
A ti si neki statisticar, mislim, tako dobro baratas sa tim procentima :D
 
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
He, he, he...
Pazi sad ovako:
a) Premisa 1: 90% zena je glupo
b) Premisa 2: Velika vecina zena je ipak, pored sve svoje gluposti, sa nekim muskarcem.
c) Premisa 3: Jos veca vecina muskaraca (buduci da muskaraca ima manje nego zena) je pristala da bude sa zenama koje nisu sposobne, tj. koje su glupe.
d) A ti sad sam izvedi zaključak o tome kakva je vecina muskaraca.
 
Ma ne mislim ja nista lose...
tacno je i to da smo mi muskarci pomalo jadni kad pristajemo na sve samo da bi dosli do kreveta sa nekom ribom
mislim da nisam iz te branse
samo mi je malo krivo sto ljudi nisu malo iskreniji i ne pokazuju malo vise postovanja i prema sebi i prema drugima.
Na kraju ipak svi mi zavrsimo sa jednom osobom.
Neznam...ali neke devojke su zaista povrsne.
Ne govorim ovo iz svog iskustva vec mi je pomalo zao sto sve lepe i pametne devojke zavrse sa nekim olosem...
i posle obavezno se kaju ...
kajanje izbegnu samo ako taj "sposobni frajer" dobro zaradjuje pa ljubav zameni novcem
tako to ide...a ja cu i dalje da verujem u ljubav pa makar ostao sam. :wink:
 
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...
Žao mi je što si nailazio samo na takve žene. Ali znaš onu "U svakom žitu ima i kukolja", možda naiđeš na neki raritet. 8)
 
Toplicic Milos:
drago mi je da si se prepoznala vilo
i bar si iskrena
tacno vidim kako se ljutis... :wink:


Prepoznala se u cemu????? :roll:

Ne sinak,Vila se ne ljuti i Vila ne besni jer Vila zna ko je i sta je.
Pride Vila je srecno udata a i starija od tebe 10 godina, a samim tim i iskusnija pa ne naseda na generalizacije mladjanih junosa kao sto si ti. :wink:

PS Sakri usi pa mozda uspes i da udjes medju tih 10% svetih zena.
 
vila_raviojla:
Toplicic Milos:
drago mi je da si se prepoznala vilo
i bar si iskrena
tacno vidim kako se ljutis... :wink:


Prepoznala se u cemu????? :roll:

Ne sinak,Vila se ne ljuti i Vila ne besni jer Vila zna ko je i sta je.
Pride Vila je srecno udata a i starija od tebe 10 godina, a samim tim i iskusnija pa ne naseda na generalizacije mladjanih junosa kao sto si ti. :wink:

PS Sakri usi pa mozda uspes i da udjes medju tih 10% svetih zena.

vilo ne bi da se raspravljam sa tobom ali ne razumem zasto mi kvaris dan

ja sam samo rekao svoje misljenje a zao mi je ako si se prepoznala u tome
uostalom ako si sretno udata zar nemas pametnija posla nego da visis na forumu
savet idi cuvaj decu :wink:
 
Ok da pokusam da stavim tacku na ovu temu.
Priznajem da sam malo preterao...bio sam malo izazvan
nekim okolnostima.Nije bas sve tako crno i belo...
Ovom prilikom se izvinjavam zenskom rodu...
ali necu da pominjem kad one mogu nas da olajavaju zasto mi ne bi mogli njih ali dobro.
kad sam postavio topic mislio sam tom prilikom na
one sponz...,samoprozvane misice i neostvarene zene koje neznaju sta ce sa sobom...i tako
Ponovnim ispitivanjem javnog mnjenja ustanovljeno je da ih ima znatno manje od 90% tako da mozemo biti spokojni. :wink:
 
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...

Ja mislim da je 100% muskaraca stvoreno samo da se "isprca" i ni za sta vise ...
 
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...
E pazi jest da sam bata i da bi bilo prirodno da se bunim protiv seka, al' ti ga sine stvaaarno pretera!!!
I zato stajem sad u odrbranu zenskog roda, jel ovo tvoje stvarno nema veze s'mozgom!
Btw. pozvao bih doticni zenski rod da se nespusta na ovaj nivo i da sad koristi priliku za vredjanje po musom rodu.
 
Kad_LupimLupim:
Toplicic Milos:
Ja iskreno mislim da je 90% zena stvoreno samo za krevet...Tako su bre nesposobne za ostale stvrai u zivotu.Da ne kazem glupe.
Vrckaju svojim guzama,flertuju na svakom cosku i samo cekaju da se upeca neki burgijas.
To je ponizavajuce!
:cry:
Ala besnite sad...
E pazi jest da sam bata i da bi bilo prirodno da se bunim protiv seka, al' ti ga sine stvaaarno pretera!!!
I zato stajem sad u odrbranu zenskog roda, jel ovo tvoje stvarno nema veze s'mozgom!
Btw. pozvao bih doticni zenski rod da se nespusta na ovaj nivo i da sad koristi priliku za vredjanje po musom rodu.

Ovdje nema nikakvih uvreda nego ako cemo da razmisljamo kao decko koji je postavio ovu temu onda mozemo da konstatujemo da je 100% momaka samo za krevet...
 
Toplicic Milos:
vila_raviojla:
Toplicic Milos:
drago mi je da si se prepoznala vilo
i bar si iskrena
tacno vidim kako se ljutis... :wink:


Prepoznala se u cemu????? :roll:

Ne sinak,Vila se ne ljuti i Vila ne besni jer Vila zna ko je i sta je.
Pride Vila je srecno udata a i starija od tebe 10 godina, a samim tim i iskusnija pa ne naseda na generalizacije mladjanih junosa kao sto si ti. :wink:

PS Sakri usi pa mozda uspes i da udjes medju tih 10% svetih zena.

vilo ne bi da se raspravljam sa tobom ali ne razumem zasto mi kvaris dan

ja sam samo rekao svoje misljenje a zao mi je ako si se prepoznala u tome
uostalom ako si sretno udata zar nemas pametnija posla nego da visis na forumu
savet idi cuvaj decu :wink:

E pa bas mi je zao sto ti kvarim dan ali kad se javljas da diskutujes tacnije dajes sebi za pravo da napadas zenski rod i sve trpas u istu vrecu onda bi trebalo i da znas da u zivotu nije sve potaman i da ne ide sve onako kao sto si ti smislio, pa eto onda je i za ocekivati i da ti neko pokvari dan.

Vila visi na forumu u pauzama na poslu.
I jos jedna predrasuda sa tvoje strane - da li stvarno mislis da zena treba samo da radja i cuva decu a ovim cudom tehnike valjda nesme da se sluzi ili je to mozda bogohulno??? :? :roll:

Resi prvo probleme sam sa sobom, jer znas ako je vecina, tacnije skoro svi, koji su se oglasili po ovoj tvojoj temi najblaze receno iritirano onda stavi prst na celo pa razmisli ko je tu u krivu a ko u pravu.

Savet: pre nego sto stavis u pogon jezik ( u ovom slucaju prstice) ukljuci mozak.


Pozdrav za sve ostale koji su izneli svoje misljenje.


ps Vila je morala da odgovori pa taman na lakat progovorila. :wink:
 

Back
Top