vas sexualni apetit...

cavalli

Obećava
Poruka
58
Koliki je vas sexualni apetit...??
Da li pripadate onoj grupi zena koje su raspolozene za sex gotovo po ceo dan ali samo tokom ovulacije... ili onoj grupi koja je manje vise stalno u takvom raspolozenju bez obzira u kom periodu ciklusa se nalaze?
:roll: :oops: :wink:
 
storm cloud:
Uvek :oops:
Nisam primetila bilo kakvu vezu sa ovulacijom. Imam zelju cak i za vreme menstruacije.

I ja... :)

Mada ubedljivo me najvise "trese" za vreme ovulacije...tada bukvalno prva pomisao kada otvorim oci mi je sex...na primer desava se da imam toliku zelju i da sam toliko "zagrejana" da mi to prosto odvlaci paznju dok sam na predavanju i da uopste nisam u stanju da pratim predavanje :lol:
 
jagodica:
a kako znash dati je bas tada ovulacija
kako uopste znate..ako znate

ja imam...sa samom sobom.. ;) shta cu haha...ima vremena...valjda

Pa mozes da izracunas...mrzi me da ti pisem kako...ali i po drugim znacima...posto su tada devojke pored toga sto im se povecava sexsualni apetit, povecava im se zelja i za mazenjem i postaju neznije i raspolozene su i "zrace"...nekako se "prolepsaju" :wink: :)
 
jagodica:
Gugleta:
A kad bi ja sad pitao "Pa sta vas sprijecava!?", ispao bi "muski idiot". :lol:

pa nije pristojno...shta bi svet pomislio
Evo ti jedno ( u stvari dva) cisto retoricka pitanja pred spavanje:
Dodjes na pjesacki prelaz i cekas zeleno svijetlo. Upali se zeleno, ti krenes preko ulice, i onda te zgazi kamion koji je proletio kroz crveno. Sta bi svijet pomislio? I koliko bi to tebi pomoglo???
 

Back
Top