Dokle vas je dovela politika ZES-a (DS-a) ?

Dokle vas je dovela 9'godisnja politika ZES-a (DS-a) ?

  • Nezaposlen (ostao bez posla tokom "demokratskih reformi")

  • Nezaposlen (trazim posao bez uspeha)

  • Zaposlen/a (proizvodnja)

  • Zaposlen/a (servisi)

  • Student

  • Dijaspora


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
"Dokle vas je dovela politika ZES-a "
...
Довела нас је до
...
car_on_edge.jpg
 
Siroka je lista negativnih stvari,dokle su nas doveli ovi lopovi!

Nazalost,ispada je Cobe bio mala maca za ove!

Ja se samo pitam,sta bi s nama bilo,da su ovi idioti,kojim slucajem bili na vlasti u ono vreme sankcija!

Imati u odnosu na 90-te,uslove u kojima ovi danas vladaju,a raditi i imati ovo i ovakvo,to moze samo gomila lopova i olosa najgore vrste!
 
Siroka je lista negativnih stvari,dokle su nas doveli ovi lopovi!

Nazalost,ispada je Cobe bio mala maca za ove!

Ja se samo pitam,sta bi s nama bilo,da su ovi idioti,kojim slucajem bili na vlasti u ono vreme sankcija!

Imati u odnosu na 90-te,uslove u kojima ovi danas vladaju,a raditi i imati ovo i ovakvo,to moze samo gomila lopova i olosa najgore vrste!

Cobe da je vodio spoljnu politiku kao ovi bio bi dozivotni faktor mira na Balkanu, a njegove moralne osobine porediti sa danasnjom bagrom je vise nego smesno. Jezda, Dafina i Karic su kao sto si rekao mali macici za danasnji stocni nakot.
 
:think: 9 godina ZES / DS ? Tesko.

Umanjiti za 3 godine kad je vlada bila DSS/G17/SPO + SPS iz senke (2004-2007).
I jos, koalicija poput ZES postoji tek od 2007-me.

A dokle smo stigli... :think:
Mozemo normalno da poslujemo i trgujemo sa EU, Rusijom, SAD.
Uskoro cemo slobodno i da putujemo.
Nazalost, mladji i obrazovani jos uvek beze odavde.
Postali smo kreditno sposobni, ali uglavnom ne obracamo paznju koliko se zaduzujemo.
Prodali smo:
zelezaru Smederevo amerikancima za ne bas preveliku neto love, ali za otplatu dugova
Hemofarm nemcima za dobre pare
Cementare, bese francuzima... ne razumem se da li je lova bila ok, cini mi se da jeste
Mobtel Telenoru za vrlo lepe pare
Nis rusima za dosta tanke pare, ali neki od nas insistiraju da su nam oni prijatelji, pa zato cena treba da bude niska
Zastavu Fijatu, to je vec licilo na dogovore sa rusima, al eto...

Evro je od 1:60 dosao do 1:95, sto i nije tako lose... (od 94te do 2000te je od 1:2 doslo do 1:60).
Nismo dovoljno uradili u borbi protiv monopola. Ne svidja mi se sto svi urlaju na par privatnih kompanija koje lice na monopoliste (npr. Miskovic, Salford), a niko ne urla na drzavne monopoliste: EPS, Telekom, NIS...
Nismo uradili ni dovoljno protiv korupcije, ona se provlaci... oduvek.

Najveca zasluga DS-a je sto govori dosta stvari koje publika ne zeli da cuje (ali bas to ume da bude istina) - i uspeva da sa time dobija izbore. Opozicija samo ide 'niz dlaku' - i ne uspeva da dodje na vlast. Ako ovako nastave, nece jos dugo.
 

Back
Top