Да ли је СРС саботер Српства?

Да ли је СРС саботер Српства?

  • Јесте

  • Није

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
SNS i SRS: Ništa ih ne miriM. B, 10.11.2009 20:38:09 Ocena: 4.27 (Glasova: 11) Komentara: 1


OPOZICIONI trio - SNS, SRS i narodnjaci - daleko je od jedinstva, iako će u parlamentu složno ”udariti” po Predlogu statuta Vojvodine. Demokratska stranka Srbije u utorak je u Subotici i zvanično otvorila seriju protesta protiv kontroverznog vojvođanskog akta, ali su mali izgledi da će im se pridružiti naprednjaci i radikali.
Iako je Andreja Mladenović, portparol DSS, pozvao sve ostale stranke i pokrete da im se pridruže, teško da će to da urodi plodom. Potpredsednik radikala Dragan Todorović poručuje da oni neće učestvovati u akcijima gde ima makar i primisli da će biti uključeni naprednjaci.
- I dalje ćemo raditi protiv tog separatističkog akta, a procenićemo koji vid akcije će biti najuspešniji. Inače, ostaje stari uslov. Nema nijednog koraka ka SNS dok nam ne vrate mandate - podseća Todorović.
U SNS kažu da podjednako sa narodnjacima teže da se uspostavi jedinstven front protiv vlasti, podsećajući da su konkretnim pozivima i ponudama upućenim SRS otvorili karte:
- Naći ćemo najbolji način da zaustavimo rastakanje Srbije i razobličimo licemerje SPS - kaže nam Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS. - Ne bežimo ni od organizovanja protesta, ali ćemo o tome još da razmislimo.

SUKOB NIJE KOČNICA
POTPREDSEDNIK DSS Miloš Aligrudić kaže za ”Novosti” da se oni neće opredeljivati između SRS i SNS.
- Sukob SNS i SRS nije glavna kočnica za jedinstvo opozicije - procenjuje Aligrudić. - Ali, ako se taj animozitet bude nastavio i oko suštinskih državnih pitanja, onda će to otvoriti prostor građanima da se opredele za nas.

Више пута сам до сада говорио како ће Радикали увек саботирати било какво уједињавање опозиције, а да ће увек имати неки макар и инфантилни изговор да нешто НЕ У РАДЕ и све време подржавајући владу Бориса Тадића.

Уместо да кажу ДА ЋЕ ПОДРЖАТИ СВАКУ АКЦИЈУ ПРОТИВ ТАДИЋА
они кажу ДА НЕЋЕ ПОДРЖАТИ НИШТА У ЧЕМУ УЧЕТВУЈЕ СНС

Ово је само још један од доказа да СРС ради као послучничка војска Бориса Тадића.
 
...Мишљење Демократе

Ne nego pre svega mišljenje nekog sa mozgom ;) :mrgreen: (demokrata se piše malim slovom, nije mi to ime).
Sad su oni izdajnici srpstva jer neće da podrže neke naprednjačke debilne akcije a naprednjaci nisu jer ih revnosno prave ... a u suštini su budale i jedni i drugi jer umesto da daju doprinos da se nešto konkretno uradi za građane Srbije, sa stanovišta opozicije, jer ne mogu svi da budu vlast, oni samo idu, kukaju i mole za nove izbore iako je svima jasno da će i na njima pući kao zvečke (radikali pogotovo a samim tim i ceo narodnjački blok neće imati većinu). Podjednako mi se gadi jeftina demagogija od strane SNS (eto npr. ono skičanje ispred RTS i inicijativa za smenu Slavice Dejanović - čime ništa ne postižu osim simpatije glupih glasača) ili totalno isključenje iz svih tokova od strane SRS ... :cool: Ako se učešćem u takvim akcijama meri podrška srpstvu i patriotizam onda neko ima ozbiljan problem sa percepcijom ... neka naprednjaci daju narodu malo para što su dobili od sponzora pa kad radikali odbiju da urade isto onda će biti saboteri srpstva više od ostalih ... za sada uglavnom sabotiraju Tomu i ekipu a oni nikako ne reprezentuju srpstvo :lol:
 
Poslednja izmena:
SNS i SRS: Ništa ih ne miriM. B, 10.11.2009 20:38:09 Ocena: 4.27 (Glasova: 11) Komentara: 1




Више пута сам до сада говорио како ће Радикали увек саботирати било какво уједињавање опозиције, а да ће увек имати неки макар и инфантилни изговор да нешто НЕ У РАДЕ и све време подржавајући владу Бориса Тадића.

Уместо да кажу ДА ЋЕ ПОДРЖАТИ СВАКУ АКЦИЈУ ПРОТИВ ТАДИЋА
они кажу ДА НЕЋЕ ПОДРЖАТИ НИШТА У ЧЕМУ УЧЕТВУЈЕ СНС

Ово је само још један од доказа да СРС ради као послучничка војска Бориса Тадића.

Nema sta,lepo ste namestili,iako ste znali da SRS sa vama nece.................Sada ispade da podrzavaju tadica.Ako,ako,vratece vam se.Podrzavam SRS,nesmeju da budu zajedno sa SNS-om :rtfm:
Sa izdajnicima se ne udruzuje!
 
Да је било ко други поставио тему, па да размислим о импликацијама изнетим у уводу ...

Овако, је трагикомично ...

О Српству се брину они који су украли мандате,
они које финансирају Цане, Мишко, Беко ...
Они који иду у америчку амбасаду по мишљење ...

:roll::roll::roll:

Ајде Сале,
поштеди нас убудуће од оваквих ступидних тема ...
 
Да је било ко други поставио тему, па да размислим о импликацијама изнетим у уводу ...

Овако, је трагикомично ...

О Српству се брину они који су украли мандате,
они које финансирају Цане, Мишко, Беко ...
Они који иду у америчку амбасаду по мишљење ...

:roll::roll::roll:

Ајде Сале,
поштеди нас убудуће од оваквих ступидних тема ...

:ok: :D
 
SNS i SRS: Ništa ih ne miriM. B, 10.11.2009 20:38:09 Ocena: 4.27 (Glasova: 11) Komentara: 1




Више пута сам до сада говорио како ће Радикали увек саботирати било какво уједињавање опозиције, а да ће увек имати неки макар и инфантилни изговор да нешто НЕ У РАДЕ и све време подржавајући владу Бориса Тадића.

Уместо да кажу ДА ЋЕ ПОДРЖАТИ СВАКУ АКЦИЈУ ПРОТИВ ТАДИЋА
они кажу ДА НЕЋЕ ПОДРЖАТИ НИШТА У ЧЕМУ УЧЕТВУЈЕ СНС

Ово је само још један од доказа да СРС ради као послучничка војска Бориса Тадића.

Ацо, збиља ми ниси јасан.
Кажеш да си више пута говорио....бла, бла, бла...
И за што се ту не заврши прича? Шта сте очекивали, када сте онако кренули грлом у јагоде и при томе уништили највећу опозициону странку? Мислили сте, сви ће за Томом и Ацом. Е па видиш, мало сте се заебали. Не воле сви радикали ту двојицу. Можда су их волели, али код Србина постоји уверење, да онај који је издао кума, не заслужује никакво поштовање од било кога.
И сада, кад су се охладиле усијане главе, кад је свима постало јасно, да нема ништа од неке већине у ближој будућности, покушава се направити нека сарадња.
Али не иде то баш тако. Знаш пуно је конкурената на врх странке, а места само за њих неколико. Па онда идеологија, која се код Напредњака проблематично променила, која скоро ништа нема заједничког са СРС.
Онога момента, кад је дошло до цепања странке, био сам функционер у једном од округа. Нисам могао прихватити да се дешава...оно што се дешава...Ипак 17 година веровања у нешто, није лако бацити под ноге. Нисам човек који је искључив, да једнога подиже до звезда а другога закопава. Нисам могао остати у крњој странци, а исто тако нисам могао пљувати људе или човека, за ког сам до јуче радио кампању, па сам напустио странку. Нисам отишао у неку формирану са високим позицијама у држави, већ у једну сасвим нову, у оснивању, која има сличан програм као некада СРС.
Дакле, пријатељу мој, ако заиста желиш, да једнога дана дође до било каквог приближавања опозиције, не би требао толико да нападаш до јучерашње партијске другове, јер мораш схватити да су и они, још увек збуњени и повређени....:bye:
 

Back
Top