RAMBO PETKOVIC,da ili ne ?

toledo19

Aktivan član
Poruka
1.629
sve ljubitelje fudbala raduju uspesi nase selekcije pod rukovodstvom, m. antica. nije neskromno ocekivati da
nasi fudbaleri po prvi put /izuzimam italiju 1990/ postignu znacajniji uspeh na najvecem svetskom takmicenju u fudbalu
ekipa je motivisana , balansirana, bez velikih zvezda, znalacki vodjena i nadam se da nece razocarati kao ranije...........

istovremeno nas fudbaler dejan petkovic igra u zivotnoj formi sa 36 godina u zemlji fudbala,
brazilu. znajuci kakva je nepravda ucinjena ovom fudbaleru koji se proslavio tamo gde ni
jedan evropljanin nije ,postavlja se pitanje ...dali petkovic ima mesta u selekciji srbije sa
36 godina i neprocenjivim iskustvom ?ne treba zaboraviti da je argentinac palermo upravo
sa tolikim teretom godina pomogao argentini kada joj je sp2010 bilo samo cista teorija.


licno bih ga pozvao , jer takav igrac je potreban svakoj selekciji , igrac koji ima ogromno
iskustvo, sposobnost da preokrene igru, da postigne u trenutku inspiracije fenomenalni
gol, mislim da nasa selekcija time ne bi nista izgubila, dobila bi kvalitet vise. slazem se
da postoje oprecna misljenja, cenim svako....zato , RAMBO PETKOVIC, DA ILI NE ?.....


:D
 
Poslednja izmena:
RAMBO PETKOVIC, da ili ne? DA! Mislim da bi selektor mogao da mu pruzi sansu u nekoj prijateljskoj utakmici pa posle kako se pokaze. I sam Rambo je rekao da mu je jedina neostvarena zelja da zaigra za reprezentaciju Srbije, pa mislim da bi nekome ko je ziva legenda u zemlji fudbala, Brazilu, mogla da se pruzi sansa da otpeva himnu u dresu reprezentacije Srbije.

B-)
 
moze da ga pozove na neku prijateljsku, treba da se ispostuje isto kao sto je trebao Goran Bogdanovic, za srpsku reprezentaciju na nevaznim mecevima su igrali Lazic i Andjelkovic, koji su sve samo ne fudbaleri
ne verujem da bi bio od pomoci na SP, fizicki ne bi izdrzao, on se nekoliko puta vracao iz Brazila u Evropu i nije nista uradio upravo zbog te nepripremljenosti
 
Kada je tada cela Jugoslavija 94' i 95' godine prosto molila da se neki od selektora smiluje i pozove Ramba u reprezentaciju,svi su se pravili kao da su mulci i bez ikakvog objašnjenja nisu našli za shodno da objasne zašto nema mesta u reprezentaciji koja nam je uzgred bila veoma "mršava".
 
Bolje da Rambo ostane tamo i da ga ne uzbudjujemo previse sa pozivom u reprezentaciju, stariji je to covek:D....Krenulo mu je trenutno i drago mi je zbog toga, ali "be a real" ta forma ce ga drzati eventualno ovu sezonu i to je to, reprezentaciji nam sada trenutno ide dobro i ne treba to kvariti, a ako vec se i odluci Antic da ga pozove to ne bi bilo lose na nekoj prijateljskoj cisto da se Rambu udovolji, okanimo se reprezentacije iz 90'-tih i zaboravimo na Ramba, Savu, Savicevica, Mijata, Mihu itd., gledajmo u buducnost i stvarajmo nove igrace....
 
Ljudi, i ja zivim za nase da naprave nesto na tom prvenstvu, da pobede konacno neku veliku reprezentaciju, poput Italije, Nemacke, Spanije, Holandijei da prodju makar prvi krug, ali....
Ali...
Kad god su se mediji umesali u rad selektora, reprezentacija je prsnula!!!
Uopste nije bitno da li su mediji inicirali tu temu, ili je neko platio da se to inicira.
Setite se, kada je Petko, nakon kvalfikacija doveo sina u reprezentaciju (iako decko i nije los igrac) atmosfera u reprezentaciji se promenila iz korena i znamo kako smo prosli u Nemackoj.
Kad su mediji zapeli ko mutavi, sto onaj Nenad Milovanovic ne igra, a toliko je doga ucinio za Zvezdu, dobar decko, pa je Djukic, ako se ne varam, prosto morao da ga pozove usled pritisaka sa svih strana... Znate kako je i Djukic zavrsio i kako je reprezentacija nakon ubacivanja Milovanovica i tim prosla...

Prema tome, pustite Antica da radi kako najbolje on zna i ume. Ne suflirajte, ne napadajte. I ja sam odusevljen Rambom, i ako ja znam za njega i njegove golove, i svaki dileja može da ga preporuči na nekom net glasanju, onda ga sigurno i Antić prati i zna više nego mi. Prema tome, Rambu čast, i ja navijam za njega, a vi pustite Antića da radi kako treba, jer on to najbolje zna, dokazao je...
 

Back
Top