Japan

Nisam..........AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...a volio bih.
Znam samo da je za naše uslove, preskup boravak u Japanu.
 
Jeste jako skupo. Otvorila sam temu jer od moje mame najbolja prijateljica živi tamo i predložila mi je da dođem kod nje u Tokio, na jedan mesec, jul recimo.
 
La roux (jel to ima veze sa onom La Roux, jer ako ima:super:) baš ti zavidim, što mene neko ne pozove u Japan. Ja bih počela na vreme da odvajam parice za put, jer mislim da se takva prilika ne propušta. Pozdrav, javi kako je bilo, ako odeš.
 
E tek sam sada videla, mislim na pevačicu Elly Jackson, pesme su Bulletproof, In for the kill, itd, možeš da vidiš na You Tube-u

Pogledaću. (Iako sam vratila stari nadimak jer me niko ne prepoznaje a ja ne mogu da objašnjavam).

Karta je otprilke 600-700 eura, povratna. Bolje da počnem da štedim. :mrgreen:
 
Velika ti je prednost što tamo kako shvatam boraviš kod nekoga, znači treba ti za kartu i za troškove tamo, mada, poprilično je sve skupo. Ako imaš interesovanja za tu zemlju, i imaš to vreme na raspolaganju, stvarno mislim da vredi otići.
 
Ja sam bas cula da u Japanu nisu previse velike razlike u cenama u odnosu na nas. Ne znam za smestaj ali za ostalo mislim da je ok. I muz i ja planiramo u Japan, cula sam da je na prolece najlepse. Ne znam, ako neko ima vise podataka o Japanu i ja bih volela da cujem.
 

Back
Top