Drajveri za redeon 9250 grafičku

ppeecca

Zainteresovan član
Poruka
128
Koji su najbolji drajveri za ovu grafičku? Do sada sam probao jedno petanest raznih drajvera sve jedan gori od drugog. Nikakao da nađem jedan normalan. Najviše me nervira kada pokrenem bilo koju igricu računar se jednostavno zakuca i sam se resetuje posle radi kao lud. Ima li leka ili da menjam grafičku?
 
Grafička je stara otprilike dve godine i nema kuler. Kada pokrenem igricu ( na primer: Call of Duty 2; GTA vice city...) jednostavno počnem da igram i nekad odmah nekad kroz minut-dva samo mi se monitor isključi, pa se ponovo ukljiči i izmrlja sliku i resetuje se. Kada se resetuje ponovo uđem u igricu i počnem da igram i onda mogu tri dana i sve radi najnormalnije. Verujem da je do drajvera jer sam čuo da mnogi imaju problema sa tom karticom.
 
Trpis to dve godine svaka cast.A ta graficka je stara barem 6 godina i nema kuler posto ima pasivno hladjenje.
Mozda je problem do kontakta na agp slotu na maticnoj ploci,tesko da je do drivera ako si kazes isprobao bar 15 drivera.Skini graficku i isprobaj na nekom drugom racunaru,tako ces utvrditi da li je do graficke kartice problem.
 
Trpis to dve godine svaka cast.A ta graficka je stara barem 6 godina i nema kuler posto ima pasivno hladjenje.
Mozda je problem do kontakta na agp slotu na maticnoj ploci,tesko da je do drivera ako si kazes isprobao bar 15 drivera.Skini graficku i isprobaj na nekom drugom racunaru,tako ces utvrditi da li je do graficke kartice problem.

probaj sve ovo sto ti je i ako opet pravi problem pravac servis nek oni vide sta je, ali ne verujem da ces jeftino proci.
 
cekaj, jel imas jos garanciju? ako ti se to desava jos od prvog dana, sto je nisi zamenio? jesi probao ove drajvere koje sam ti ja predlozio?

Garanciju nemam više. Dok sam imao otišao sam kod onog idiota i rekao je da to nema veze sa grafičkom nego da je ne znam do čega... A što se tiče tih drajvera mislim da te nisam probao jer me mrzi da ih skidam ako ne rade. Ako neko ima istu grafičku sa drajverima koji nekako rade nek mi pošalje link tih drajvera.
 
Garanciju nemam više. Dok sam imao otišao sam kod onog idiota i rekao je da to nema veze sa grafičkom nego da je ne znam do čega... A što se tiče tih drajvera mislim da te nisam probao jer me mrzi da ih skidam ako ne rade. Ako neko ima istu grafičku sa drajverima koji nekako rade nek mi pošalje link tih drajvera.

Ja ne verujem da to ima bilo kakve veze sa drajverima...
 
Garanciju nemam više. Dok sam imao otišao sam kod onog idiota i rekao je da to nema veze sa grafičkom nego da je ne znam do čega... A što se tiče tih drajvera mislim da te nisam probao jer me mrzi da ih skidam ako ne rade. Ako neko ima istu grafičku sa drajverima koji nekako rade nek mi pošalje link tih drajvera.

Najbolji su ti originalni drajveri (ja imam tu grafu) bas na onom linku gore:

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx
 

Back
Top